Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ismeri Kun Beátrix németju...

Aki ismeri Kun Beátrix németjuhász tenyésztőt az meséljen róla. Megbízható?

Figyelt kérdés

Már beszéltem vele, és igen meglepődtem mikor elkezdte mondani az árakat.


Kb pontosan idézem ezt írta


"Az árak teljesen különbözőek. Most van két kislány,az ordas 40000,-ft a rajzos 50000,-ft,törzskönyv nélkül. De van egy ordas 1 éves szuka 30000-ért és egy fekete 20000,-ért is. Törzskönyvezettek 80000,-ft-tól kezdődnek."


Ha ő elismert tenyésztő, akkor oda adhatja törzskönyv nélkül a kutyákat? ezzel kicsit elbizonytalanított engem legalábbis.


Nagyon szépek a kutyái de jó sok van belőle megszámoltam összesen vagy 19 xD


Aki esetleg jobban ismeri őt, az írja le nekem, mennyire megbízható, főleg hogy felajánlotta, hogy törzskönyv nélkül is adja olcsóbban.



2013. júl. 8. 09:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
79%
Nem ismerem a hölgyet, de ha TK nélkűl is odaadja a kutyákat akkor nem bíznék benne. Meg akkor sem ha így kezdi sorolni az árakat. Legalább megkérdezte mire kellene a kutyus, mi a terved vele?
2013. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
36%
Rákerestem a neten, biztos hogy nem vennék tőlle kölyköt. Már csak azért sem mert nem szépek. Őt viszont nyugodt szívvel ajánlom [link]
2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
68%

ma 09:57

Milyen tenyésztő az, aki évekig egy kant használ minden párosításhoz? Ez is csak gyártja a darabszámot.

2013. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
82%

Én ismerem őt, ő NEM kiállítási tenyésztő. A régi típusú, nem süppesztett farú kutyákat kedveli, és típusra meg karakterre, nem pedig törzskönyvre vagy kiállítási eredményre tenyészt. Még pár évvel korábbi keletű az ismeretségünk, amikor hosszú szőrű német juhászt még nem is lehetett szerintem kiállításon látni. A kutyái jó fejek, rendesek, egészségesek, a kölyökkutyáit viselkedésteszteltem, kis vasgyúrók voltak és egy sem volt félős vagy ideggyenge. Egy kölyökről hallottam később, aki diszpláziás lett, de nem ismerem a körülményeket. Van egy gerincsorvadásos betegség, amiben az én kutyám (nem német juhász) szenved, ami eléggé gyakori a német juhászoknál, állítólag nála még nem fordult elő, de mindenesetre ő volt az egyetlen német juhász tenyésztő, akinek felhozva kapásból tudta, miről van szó.

Valóban sok kutya van nála, de nem szaporítja őket válogatás nélkül, hanem elég szigorúan szelektál tenyésztés szempontjából. Az öreg kutyáit sem dobja ki, mint némelyik magát tenyésztőnek nevező humán lény, és akkoriban anno a fajtamentésben is részt vett.

2013. júl. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
18%
Én nem ismerem, de azok alapján, amiket leírtál, hogy miket mondott, én tuti nem vennék tőle kutyát.
2013. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom ki ő,de azt viszont tudom,hogy egy törzskönyv 5500ft.A kutyáinak vannak egészségügyi szűrései?Tenyésszemlén elért eredmény?Én tuti nem vennék tőle,nem tenyésztő.
2013. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
75%

10.06.

Ígazad van, Móninak egy kanja van. De nem az fedezi be az összes szukát. A megfelelő párosításhoz külsős fedezőkant is használ, ha megfelelő a szukához, természetesen megfelelő szűréssel, tenyésszemlével. Lehet hogy újdonságot mondok de egy tenyésztő főleg aki kevés kutyát tart nem fog sok kant tartani. Sőt van olyan akinek csak szukájai vannak.

2013. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
86%
Itt vagyok én,személyesen Kun Beatrix. Van valami kérdés még?
2013. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom honnan veszi bárki azt tényként,hogy évekig egyetlen kant használtam-használok és tudomása szerint akkor vajon melyikre gondolt a sok közül.
2013. júl. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező! ha fenntartásaid vannak egy tenyésztővel, akkor ne idegenektől kérj tanácsot, hanem lépjél tovább. Nj tenyésztő , mint csepp a tengerben, annyi van az országban. Mióta meg elismert a szőrös,bőven lehet válogatni.
2013. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!