Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tokajban állatorvos?

Tokajban állatorvos?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni elérhetőséget, címet tokaji ill. hozzá közeli állatorvosnak? Ugyanis nyaralni megyünk majd kutyánkkal Tokajba, és ha netalán történne valami baj, akkor ne akkor keresgéljük az állatorvost, hanem már célirány tudjunk menni hozzá. Neten viszont nem találok semmit. Lehet én keresem bambán. Előre is köszönöm.

2013. júl. 8. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ezt találtam legközelebbinek.

dr. Liszkai Ferenc. 3920 Tiszaladány Dózsa György út 10. 30/325−82−64; 47/352−352

2013. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tokajtól kb. 10 percre, de reméljük nem lesz szükség állatorvosra.
2013. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is remélem. De inkább felkészülünk. Találtam még közben Rakamazon is.
2013. júl. 8. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Liszkai doktor Tokajban rendel, a ladányi úton a tüzéppel szembeni bekötőúton kell bemenni a rendelőhöz (Tiszaladányban lakik).

Hétfőn, szerdán és pénteken van rendelése, nyáron 5-től 8-ig.

2013. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint délután 5-től 8-ig, nem reggel.
2013. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!