Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a veleményet, használta...

Mi a veleményet, használta már valaki a Panzi Puppy Multivitamin tabletát?

Figyelt kérdés

Pozitív negatív vélemények.

[link]



#kölyökkutya #Multivinamin
2013. júl. 8. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Panzi a legalja mindennek.Nagyon gagyi ne vegyél ilyet.Nem is szívódik fel belőle semmi, jobb ha tudod mivel szervetlen formában tartalmazza a vitaminokat.Vegyél inkább lucernaport abban sok vitamin és ásványi anyag van, többet használ mint ez.
2013. júl. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég büdös,gondolom a fokhagyma miatt. Szóval általában bele kell rejteni a kajába,de volt h kiszedte a kutyám.Aztán ha megetettem vele volt hogy később ki kívánkozott belőle. Szóval kutyája válogatja.
2013. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisan eteted a kutyádat, akkor csak valami vitamin hiány esetén kellenek a plusz vitaminos készítmények.
2013. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezt vettem neki. Hogy mennyit használ azt még nem tudom, viszont előző hozzászólóval annyiban nem értek egyet, hogy az én kutyámnak izlik, nem kell semmibe belerejteni, megeszi.
2013. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!