Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt tudom hogy a németjuhász...

Azt tudom hogy a németjuhász egyemberes kutya. De ha a családomban lessz egy akkor ha én leszek a gazdija akkor csak velem lessz. A többi családtagommal a családban szinte nemis fog foglalkozni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed haza, akkor nem fog a családoddal találkozni.
2013. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A német juhász pont, hogy nem egyemberes kutya. Többek között ezért is használják a rendőrségnél és a katonaságnál ahol állandóan gazdaváltás van.
2013. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy családba kutyát viszünk az úgymond mindenkié.

Egy csomó egy gazdás kutya lakik családban és mindenkit szeret,maximum a gazdi aki tényleg többet törődik vele arra hallgatni fog és vmennyire az ő közelében lesz..


Nálunk a kutyámmal én foglalkozok nyilván(etetés,séta,fürdetés,tanítás,nevelés)

csak rám hallgat,de bárki tud vele játszani vagy simogatni,a családból mindenkihez szívesen oda megy..

Éjszaka nálam alszik, közbe bemehetne anyumék és tesóm szobájába is..illetve azért többször fekszik mellém,mint más mellé..


de alapjáraton egy kutya nem fogja lesz.rni a családott,mert abból 1 ember foglalkozik vele csak :)

2013. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egygazdás kutyám van családban és nem mindenkié, senkivel sem foglalkozik rajtam kívül. Szóval csak azért mert családban van még nem lesz mindenki kutyája az összes fajta. De a németjuhász tényleg nem egygazdás fajta, viszont nem fog automatikusan szót fogadni, gyakorolni kell vele.
2013. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A németjuhász szerintem sem egygazdás.
2013. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fiserjoska ***** válasza:
Szereintem azért mondják, hogy egyemberes, mert amíg van egy gazdája, addig csak ő van neki, de a gazdaváltsokat is jól bírja.
2013. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!