Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz hogy ha a kutyát...

Az igaz hogy ha a kutyát láncra kötöm lefogy?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz, ha egy ember egy helyben ül, akkor lefogy?
2013. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Az igaz, hogyha megadod a címed, akkor nemhogy kutyád nem lesz többet, de nagyon csúnyán fogsz fizetni?
2013. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én nem kötöm a kutyát! a haverom köti meg és csodálkozik hogy nem hízik
2013. júl. 8. 20:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez esetben elnézésedet kérem. Viszont a haverodnak azt kívánom, hogy élete végéig zárják be egy 1*1 méteres szobába, és néha lökjenek elé némi kaját, azt ennyi.

Próbáld meg valahogy lebeszélni lécci, hogy NE TARTSA LÁNCON a kutyáját! Ez nem élet :(

Akkor inkább adja valakinek, aki tudja szeretni, aki tud gondoskodni róla :(

2013. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Katasztrófa, nem fogja sokáig húzni az a kutya :/
2013. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

De fogja... És szenvedni fog élete végéig :(((((

Istenem, és annyian kérdezik, hogy miért szeretem jobban az állatokat az embereknél?! Hát ezért! Mert nekik van lelkük, ellentétben némely (elég sok) ember (?) társamnál... :(

2013. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
91%

Ha beteg, és állandóan stresszel, pörgeti az agyát, akkor lefogyhat elvileg.

Kutyám ivartalanítás után minimálisat mozgott, ellenben az addigi extra mozgással járó extra kaja adagot kapta...és LEFOGYOTT...mivel szétstresszelte, szétpörögte az agyát a fájdalom és idegesség miatt.


NE TARTSA LÁNCON A KUTYÁT!!! Adja oda vkinek, vagy legalább a kert egy NAGY, MINIMUM 20-30 négyzetméteres részét kerítse le szerencsétlen kutyának, és onnan is naponta többször hosszabb időre engedje ki, vigye sétálni, játszani

2013. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
este van neki megkötve csak, mondtam neki és azt mondta el fogja engedni ha meg csinálja a kerítést nagyobbra mert kiugrik
2013. júl. 8. 21:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem olyan fura amikor szökik egy kutya, sosem értettem. Az enyémnek eszébe nem jutna.

Ivartalanítsa, az segíthet ebben.

2013. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szemét alak, őt kéne láncra kötni és akkor majd meglátjuk, hogy fog e hízni. Szegény kutya a stressz miatt fogy.
2013. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!