Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ehet mogyoróvajat?

A kutya ehet mogyoróvajat?

Figyelt kérdés
Egy oldalon találtam kutyáknak való édesség receptet és azt írta hogy mogyoróvaj, banán és natúr joghurt kell bele. Lesz valami baja tőle a kutyámnak?

2013. júl. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, gyomorfekély
2013. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 niggamaci ***** válasza:

igen

szerintem az nem kutyanak keszult recept

2013. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] itt találtam
2013. júl. 8. 21:50
 4/7 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Az enyém eszik, de nem nagy mennyiségben és csak ritkán. Sózatlan földimogyorót egy kiskanál étolajjal darálok le, s a kong játékát töltöm ezzel, majd megy be a hűtőbe, hogy nehezebb legyen kipiszkálni. Az angol oldalak, amiket előtte végigböngésztem szintén ajánlották.

Joghurttal szerintem nincsen baj, banánt nem tudom.

2013. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Nem vagyok a pasi rajongója, de Cesar oldalán is ajánlják a mogyoróvajat és mondom, még rengeteg oldalon.

[link]

Lényeg, hogy sózatlan legyen, és lehetőleg te daráld le mogyoróból, hogy ne legyen benne semmi plusz adalékanyag.

2013. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi baja sem lesz tőle, nyilván nem ezen kéne élnie, de ha szereti, simán. banán, joghurt is simán mehet neki, az enyém imádja.
2013. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak édességnek adnám neki semmi több :)
2013. júl. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!