Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kövérke bichon?

Kövérke bichon?

Figyelt kérdés
Van egy bichonom és az a probléma, hogy szerintem kövér, és keveset is mozog. Hogy tudom lefogyasztani úgy, hogy nem szeret futkosni? Melyik okozza melyiket? Azért hízott el mert nem mozgott, vagy már azért nem mozog mert el van hízva? Régebb se volt valami aktív. Szóval szerintetek hogy kéne? (annyi tápot adok amennyi rá van írva a kilójának megfelelően a táp zacsijára és nem is nasizik)

2013. júl. 8. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2013. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hány éves?

Hány kg jelenleg?

Milyen tápot kap? Hány grammot/nap?

2013. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
12 éves és 6.2 kiló
2013. júl. 8. 21:51
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és kereken 100 g tápot kap multifitet (fresi saját márkás)
2013. júl. 8. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki kevesebbet mint ami rá van írva... Rettentő egyszerű, fokozatosan csökkentsd az adagját.
2013. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, kevés kaja (indítsatok fél adaggal, aztán igazítsátok, ha kell), és le fog fogyni.
2013. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

80 gramm elég neki..bár adhatnál neki jobb minőségű tápot!

több mozgás és semmi plussz nasi..majd lefogy..


Én bichonom 7 kg volt amikor 2 hétre elutaztunk és ismerősőkre hagytuk,tele zabáltaták szegény kutyát :/


Aztán az orvos azt mondta csökkentsük a kaja adagot nem kell sokkal és mozogjunk sokkal többet..

Mivel eleve sokat mozogtunk vele,így tényleg csak minimálisan többet sétáltunk..futottunk is egy kicsit..


pár hónap alatt vissza nyerte eredeti súlyát 5,5 kg mindig ennyi kb :)

2013. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akar futkározni, akkor tegyél vele nagy sétákat. Menjetek napi 3 órát minimum. És a kaja adagját csökkentsd a megszokott mennyiség 70%-ára. Plusz heti 1 koplalónap.

Az én kiskutyám, így fogyott le 1,5 hónap alatt 8 kg-ról 6,5-re.

2013. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!