Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fényképpel, Sharpei kutyámnak...

Fényképpel, Sharpei kutyámnak mitől hullott ki egy foltban a szőre?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Holnap dolgozok így leghamarabb szerdán tudom állatorvoshoz vinni, most vettem neki észre nem egy nagy felület a körülötte lévő szőr igazából még elfedi, de azt vettem észre, hogy hullik neki tovább. Mi lehet ez?



2013. júl. 8. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
hol van ez? hátán, fején, hasán, veséjén?
2013. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nálunk ugyanígy festett és gombát állapított meg a kaparék (szintén shar-pei) Ha kör alakú a folt akkor nagy eséllyel az lesz nektek is. Vegyenek kaparékot és kiderül, addig kend canestennel az nem árthat neki, akkor sem, ha mégsem gomba. Jó idő lesz mire rende jön, nálunk legalábbis sokáig tartott.
2013. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem látszik jól a képen, de ez nem a könyökén található? Ez esetben nem kell aggódni, csak kikopott, viszont ha máshol van, akkor jobb ha megmutatjátok állatorvosnak.
2013. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez azért nem úgy néz ki, mint mikor kikopik a szőre.. Ez kivan hullva, egyértelműen látszik. :/
2013. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azonnal vidd el orvoshoz :/ ez nem vicc!
2013. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne a válasz, a mi sharpei kutyánkon is van ilyen, neki a hátsó lábán kivül van jelenleg, de máshol is szokott lenni. Én úgy vettem észre, hogy ő rágja ki, rettenetesen rágja a lábait és utána ilyen heg marad ott. Voltunk állatorvosnál, aki azt mondta biztos unalmába rágja...vettünk már cseppeket is bolhák, hasonló élősködök ellen hátha az a baj, de nem vált be.
2013. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!