Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldanátok meg? (baba...

Hogyan oldanátok meg? (baba és kutya)

Figyelt kérdés
Van egy 1 èves mopszunk akit imàdunk de rettenetesen hullik a szőre, illetve van egy 5 hònapos babànk aki kùszni kezdett.Sajnos a lakàsunk nagyob pici nagyobbat keresünk de addig is problèma hogy egy szobàban hogyan vàlasszam külön őket. ( kutya marad, anyagi gondunk nincs, keressük a megfelelő lakàst...) ha volt valaki hasonlo helyzetben, hogyan oldottàtok meg...nagyon szêpen köszönom
2013. júl. 9. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden napos porszívózással oldanám meg. Ha kell, napi 2x is, úgyis kicsi a lakás. Egy kis szőrtől meg nem lesz semmi baja a babának. :)
2013. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Furminátort próbáltátok?
2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok megoldás nincs, csak a nagyobb lakás, addig is gyakori porszívózás és gyakran kifésülni a kutyát. Furminátort én is melegen ajánlom.
2013. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, ezt gondoltam èn is. Van furminàtorunk de ha egy nap 10x fésülöm akkor is egy egèsz kutyànyi szőr jön le. :-) akkor porszívozok... :-D köszi
2013. júl. 9. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a gyakori porszívózást ajánlom. Ha sehogy se tudod elkülöníteni őket, akkor nincs jobb ötletem. Mondjuk szerintem se lesz egy kis szőrtől semmi baja a babának :)


Furminátorunk nekünk is van, de sokat nem segít, szóval én nem tartom valami nagyra.

2013. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!