Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Morzsi kutyakaja?

Papa777 kérdése:

Morzsi kutyakaja?

Figyelt kérdés
A morzsi kutyakajára azt írják rá, hogy 50% hús, és 5% csirke hús. Nos, ha ez tényleg 50% hús, akkor miből tevődik össze?

2013. júl. 9. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem ezzel etetem a kutyámat, hanem flatazorral, csak gondoltam megnézem az összetevőjét, mert egyik konzerven sem láttam , hogy 50% hús lenne ráírva. Elvileg aztmondják az ilyen kajában semmi hús nincs.
2013. júl. 9. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

konzerv?száraz táp?


Amúgy valami ilyesmi lehet a dologban: 5% csirke hús.A maradék 45% "hús" pedig karom,csőr,toll,zsiradék,pata...amit el tudsz képzelni...viszont józan ésszel nem adnád az állatodnak sem...


Léteznek 100%-os húskonzervek,az áruk kb a chappi,pedigree árával azonos.700 ft körül mozog,viszont abban valódi hús van.Ilyen márkák pl. az Animonda Gran Carno,Landfleisch,Kennel's Favorite...


Száraz tápban gondolkodva pedig egyértelműen kuka a morzsi és hasonlók.

2013. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég rosszak ezek az olcsó bolti kaják, viszont régen én is Tescos táppal etettem a kutyámat. Akkor még nem tudtam, hogy fontos a jó kaja, meg hogy mi a jó kaja. Na a lényeg, hogy nem volt tőle baja, jóltáplált volt, egészséges, de ma már nem adnék neki semmi ilyesmit.
2013. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a faluban a létező legolcsóbb táppal meg csirkebéllel és maradékkal etetik legtöbben a kutyáikat,és nincs semmi bajuk,sok már jóval elmúlt 10 éves.

Én mondjuk nem etetek ilyesmit.

2013. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!