Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül levágtam a kiskutyá...

WictoriaP0 kérdése:

Véletlenül levágtam a kiskutyám bajszát? Nagy baj?

Figyelt kérdés
A kiskutyám szakállába beleragadt 2 db király dinnye és cak úgy tudtam eltávolítani,ha levágom a bajsza felét,van még neki, de nagy baj ha levágtam? (Yorki kutyám van 4 hónapos) Amugy eddig semmi baja tőle.

2013. júl. 9. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.
2013. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, a kutyáknak nem akkora gond mint a macskáknak.
2013. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem uszkárom van, akiknek ugye nyírják a pofájáról a szőrt, ezáltal a bajszát is. Semmi baja nem lesz tőle. :)
2013. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy ilyen hamar válaszoltatok! rendben!
2013. júl. 9. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:

off: a macskáknak sem lesz bajuk tőle. Az enyém egyszer megszaglászta a gyertyát és semmi bajsza nem maradt, de nem lett semmi a világon. Elvileg a macskák is csak arra használják, ha nagyon sötét van érezzék a tárgyakat, amik mellett elmennek. De mivel amúgyis jól látnak sötétben nem létszükség.


On.: kutya: nekem havanesem van és mivel nekik is nyírni kell a pofáját, mindig le van vágva a bajsza is.

2013. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!