Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be lehet-e vinni Németországba...

Be lehet-e vinni Németországba Rottweiler fajtájú kutyát?

Figyelt kérdés
Úgy tudjuk, hogy kell neki vizsga, chip, meg a szükséges eszközök (pl.: szájkosár, póráz stb..)
2013. júl. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, akárhova akarod vinni, a papírjai rendben kell, hogy legyenek. Sőt, itthon Magyarországon is kell a chip, nem is értem, hogy ez miért nem magától értetődő dolog. Vizsga nem szükséges, póráz nélkül meg nem nagyon tudnád sétáltatni, tehát szerintem ez is evidens. A szájkosárban nem vagyok biztos, de ha beteszel eggyet, nem lesz belőle baj.
2013. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kutya már rendelkezik chippel. Én csak azért kérdeztem, mert "veszélyes" kutyának számít, és azt hallottam, hogyha nincs meg az engedélye, hogy lehet-e tartani kint, akkor elvihetik.. De akkor legalább már azt tudom, hogy ki lehet vinni :) Köszönöm szépen!
2013. júl. 9. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudni akarod, nem csak sejteni, akkor olvasd át ezt:

[link]

2013. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én legalábbis érdekesnek tartanám, ha nem lehetne bevinni Németországba a saját nemzeti fajtájukat. Az már más kérdés, hogy milyen szabályok vonatkoznak arrafelé a kutyatartásra.
2013. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hová akartok menni és mennyi időre, de szerintem kérdezzetek utána a követségen. Ez nemzeti fajta, és csak 2-es kategóriájú, tehát biztosan tartható.
2013. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!