Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya valóban támadni...

Ez a kutya valóban támadni akart? Jogosan lőtték le a rendőrök? Felkavaró videó!

Figyelt kérdés

Most szólok, előre! Ha valaki nagyon érzékeny az ilyesmire az ne, ismétlem NE nézze meg a videót, mivel látszik benne, hogy lelőnek egy kutyát a rendőrök, és szenved!!!


Tényleg ne nézze meg aki nem akar állatot szenvedni látni!!!


https://www.youtube.com/watch?v=WDBZr4ie2AE


Szóval a videóban 3:10 nél van az esemény, és ki vagyok akadva, mert szerintem nem akart támadni rájuk a kutya. Jó, egy pillanatra megugrott a rendőr keze felé, de ha támadni akart volna, egyből rájuk ugrott volna, és szét tépte volna az egyik rendőr karját!


Szóval jogosan lőtték le szegény kutyát?



2013. júl. 9. 19:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Jogosan lőtték le, de amúgy volt már ilyen kérdés. A kutya szabadon kolbácsolt egy akció közepén, agresszív viselkedést mutatva. Ha rád támadt volna, és nálad lett volna fegyver, lehet, hogy te sem vártad volna meg, hogy vajon tényleg harap-e. Sajnálom a kutyát, mert nem az ő hibája volt, meg sajnálom a rendőrt, mert nem is az övé. Egyedül a gazda sáros, de ő nyakig.
2013. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ja, nem láttam azt a kérdés, bocsi! Jó, de egy agresszív kutya szerintem teljes gőzzel rájuk rontott volna! Az elején ott szaglászott, szerintem Ő sem tudta mit akar tenni!
2013. júl. 9. 19:32
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Attól még megharaphatta volna, egyrészt, másrészt meg a rendőr nem kutyaszakértő, nem is lehet elvárni tőle ilyesmit, nem kell tudnia, hogy mikor gondolja komolyan a kutya a támadást és mikor nem. Na meg hány ember életét veszélyeztethette volna a kutya, ha elkezd nyargalászni ott a helyszínen, ahova valamiért kivonult az a rengeteg rendőr. Sajnos ez így volt helyes, bármennyire is rossz.
2013. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
:( És akkor miért nem lőtte le utána? Szegény ott szenvdeett! Legalább annyi kegyelet lehetett volna benne, hogy agyon lövi, hogy ne szenvedjen!
2013. júl. 9. 19:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, odáig nem néztem, meg hát nem is látok a fejébe. Nem védeni akarom, mert amúgy lehet, hogy tényleg egy rosszindulatú paraszt, nincs a homlokára írva, de ha mondjuk azt hitte, hogy menthető a kutya, akkor lehet, hogy azért nem lőtte le. Mondom, nem láttam, meg nem tudom, milyen ember az a rendőr, de senki más sem tudja pontosan, hogy mi miért történt, úgyhogy én így nem nagyon ítélkeznék...
2013. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
A rendorok eppen tuszokat probaltak kiszabaditani az egyik hazbol, ahol a tuszejto elbarikadozta magat. Vagyis mar amugy is fel volt adva nekik a lecke es fel volt b..va az agyuk; viszont a jarokelok ahelyett, hogy beken hagynak oket, odagyulnek mint a legyek bameszkodni, filmezgetni, okoskodni, rohogni. A hulye neger proli meg nemcsak paradezik, hanem uvolteti a zenet az autojabol, es meg be is szol a rendoroknek. Es ha ez mind nem lenne eleg, a kutya is rajuk indul. A videon lathato, hogy a rendor ketszer is el akarja kapni a kutya porazat, es csak akkor puffantja le, mikor mar nincs mas valasztasa. Szoval szerintem jogosan lotte le, persze az egyetlen aki tehet rola, az a gazdaja volt.
2013. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%
egyáltalán nem volt jogos mert a kutya csak a gazdáját védte és a rendőr lépett fel a kutyával fenyegető helyzetbe. A kutya nem hibás csak a rendőr nem kapott megfelelő kiképzést és nem ért a kutyák nyelvén
2013. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem volt jogos, mert a kutya nem támadt. Ha támadt volna, akkor a rendőrnek nem lenne karja, legalábbis ép nem, vagyis csak egy ép.
2013. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
20:04: egy dolog egy tuszejtes kozepen tizedmasodpercek alatt eletrol-halalrol donteni, es mas dolog a fotelbol okoskodni youtube videokat oda-vissza tekergetve.
2013. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem is kell értenie a kutyákhoz, miért is kellene ? Itt csak a kutya gazdája volta hibás. Könnyű elemezgetni egy videót amit 6x visszanéz az ember, a rendőrnek csak pár másodperce volt eldöntenie hogy mit tegyen, és úgy gondolom hogy a tanultak szerint cselekedett hiszen ártalmatlanította az agresszívnak vélt kutyát.
2013. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!