Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért gonosz vagyok?

Ezért gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Soha nem tartanék keverék kutyát. Nem tudom miért, de nem tetszenek. Tudom, hogy ők is ugyanolyan kutyák, mint egy fajtatiszta, de nem tudnék úgy szeretni egy keveréket mint egy fajta tisztát. Most is örökbe fogadás előtt állok, de a menhelyen is inkább a "fajtatiszta" kutyákat keresem
2013. júl. 9. 20:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
nem , te ezért rasszista vagy
2013. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tenyésztő ismerősöm is így van vele. Szerinte a keverék kutyák a "szutyok kutyázáshoz" tartoznak, csak úgy, mint az össze-vissza szaporítás. Azért a szaporításnál igaza is van és tényleg nem feltétlenül kellene minden kutyát megmenteni... Na de hát emberek vagyunk. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy ha akarok valamilyen fajtát, akkor csak tk-sat, ha meg nem, akkor keveréket menhelyről.
2013. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem gond, sztem veled is biztos sokan igy viselkedtek, es azert lettel ilyen... pszichologiailag vhol megertheto.
2013. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kicsit rasszista de senki se szerethet mindent. Nekem pl most tk-s kutyám van de imádom a környékbeli kóborkutyákat is :) Ha tehetném lenne 2 tk-om és egy keverékem :D
2013. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 sippara ***** válasza:
Gonosz semmiképpen sem, de azért nem ártana tudni, hogy fel is ismered a fajtákat, vagy simán arra "buksz", amire azt mondják, hogy eeez bizony fajtatiszta - előbbi esettel semmi gond, utóbbiban viszont sznob bolond vagy.
2013. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tartok a keverékeket selejtnek csak nem tartanék. A fajtákat fel tudom ismerni, de úgy is csak egy bizonyos fajtát keresek amit már nagyon régóta szeretnék és úgy érzem egy keverékkel nem lennék olyan oldog, mert mindig ott motoszkálna bennem az, hogy most akár lehetett volna olyan kutyám is
2013. júl. 9. 21:36
 7/20 A kérdező kommentje:
Kicsit félre érthetően fogalmaztam meg a kérdést. Jobban fogalmazva arról van szó, hogy van két kedvenc kutyafajtám a vizsla és a német juhász. Rengeteg ilyen kutya van menhelyen és én inkább egy németjuhászt hozok el mint egy keveréket
2013. júl. 9. 21:39
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy gonosz. Én is ilyen vagyok, sőt én csak törzskönyves kutyát tartok/tartanék, mert céljaim vannak vele. Azért másoknak nem hangoztatom, mert sokan nem tudják felfogni, ebben semmi rossz sincs, mindenkinek más az ízlése.
2013. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha németjuhászt szeretnél,keresd a fajtamentőket,rengeteg gyönyörű kutyájuk van,nagyon rendesek,és hozzáértőek az alapítványnál!
2013. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Gonosz nem, csak felszínes és sznob. Tudom, most minden leszek, csak jó ember nem, de akkor is nagyon sznobnak tartom az ilyen hozzáállást. Az ilyen emberekről az jut eszembe, hogy párt is a pénztárca/mell/farokméret alapján keresnek?
2013. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!