Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel fertőtleníthetem a...

Mivel fertőtleníthetem a kutya popsiját? Bűzmirigy kérdés is .

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy séta közben 2x szánkázott, felemeltem a farkát és már valami fel is sértette, egy kis vér is volt a végbélnél, bűzmirigyét nem láttam megdagadni, de nem is igazán tudom mit kell nézni. Azt olvastam, hogy a végbélnyílás két oldalán van. Elég kakis, de most a vér miatt nem tudom, hogy jó rá a betadin? 4 éves és még soha nem volt gond a bűzmirigyével. Ha holnap is szánkázik, akkor elviszem orvoshoz.
2013. júl. 9. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A bűzmirigy belül van. Én nem várnám meg, hogy holnap szánkázik-e, elvinném ígyis-úgyis.


A fertőtlenítést nem tudom.

2013. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat sztem hivj fel egy allatorvost. Keszsegesek szoktak lenni telefonon is! Es megmondjak mit csinalj, mikor vidd el!
2013. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Este 9-kor. Hagyjad már. Egy orvos sem szereti ha este zaklatják!


A kérdés: Mivel fertőtlenítsem?

2013. júl. 9. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Hagyjam mar?! Szerinted az allatorvosi rendelokben nincs ugyelet!? Ha mar ilyen primitiv vagy, legalabb nebhangoztasd, titkold el!......
2013. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok primitív, de idegesítő, hogy mindenkinek azt tudjátok írni, hogy állatorvos. Mi rendszeresen járunk állatorvoshoz és holnap menni is fogunk! Ez nem tanács egy felnőtt nőnek, hogy most hívja fel az állatorvost. Ő neki is látnia kell, azt fogja mondani holnap vigyem be.
2013. júl. 9. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
De egy állatorvos nyilván jobban meg tudná mondani, hogy mivel fertőtlenítsd, ha egyáltalán szükséges. Nem tudom, egyesek csodát várnak itt tőlünk, hogy majd mindenre megmondjuk mit hogy kell csinálni... mi nem vagyunk orvosok!
2013. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor uljel itt, aztan varjal a csodara... te felnott nő!.....
2013. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csodát nem várok, de csak van valaki itt, aki szokta fertőtleníteni a kutya popsiját ......
2013. júl. 9. 20:54
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudod, 3 évvel ezelőtt még jó volt az oldal, de most már eltűntek a komolyabb, hozzáértők ....
2013. júl. 9. 20:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha kakis lett, akkor én le szoktam mosni. Volt olyan, hogy a hosszúszőrűnél egy kis flóraszeptet is kevertem a vízhez, de nem kell lepontozni, egyrészt mert ez kb. 12 éve volt, másrészt a világon semmi baja nem lett tőle. Ma grapefruitmag cseppeket oldok fel kevés vízben, ha fertőtleníteni kell alulsó részt, esetleg hosszú szőrön szódabikarbónás vízzel próbálkoznék még. Ha le van mosva és seb van, akkor pedig arra úgy már mehet a betadin, vagy a folyékony vagy a kenőcs. Sőt, van egy fogínypaszta, klórhexidines, amit szintén lehet használni ilyen helyre, mivel ott az sem baj, ha lenyalja.

Na nekem kb. ennyi a repertoárom. :)

2013. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!