Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim összeragadtak, de...

A kutyáim összeragadtak, de nem szeretnénk kiskutyákat. Orvos tud adni olyan tablettát vagy injekciót amivel megelőzhető lenne a vemhesség?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen de menj el minél hamarabb hogy tudd meg mit kell csinálni
2013. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sippara ***** válasza:
100%
Ivartalanítás.
2013. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tablettát v injekciót adass be, ivartalaníttasd a szukát (vemhesen is megcsinálják még az utolsó napokban is, ha a te dokid esetleg nem, keress másikat), így egy életre le van a gond!
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Van olyan tabletta ami elhajtja a kölyköket.
2013. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van magzatelhajtó injekció, de az elég durva, gondolhatod... és nagyon megnő utána a méhgyulladás kockázata. Akkor egy kicsit kevésbé, ha félidős vemhesen kapja meg a szuka, de hidd el nekem, azt te nem akarod végignézni, ahogy még mozgó, félig kifejlett, véres kölyköket szül a kutyád görcsök, hányás meg egyebek közepette, és még napokig vérzik utána is... :( Volt hozzá szerencsém, soha-soha-soha többé.

Az ivartalanítás a legtisztább megoldás, főleg hosszú távon, hidd el. Drága, de megéri.

2013. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Èrtekek benneteket de nem szeretném ivartalanitani mert rottweiler és még sosem voltak kõlykei viszont terveztunk fajtszita kicsiket 6éves de sosem engedte egy kannak sem :/

Tegnap viszont arra megyek ki hogy osszevan ragadva a magasságilag ugyan akkora de keverék kutyámmal......

Eddig azért nem forditottam nagyobb figyelmet rá hogy elcsukjam mert a roti amikor tüzelt szoszerint nem engedte a közelébe amit nem ertett senki.

Mondjuk ez nem is volt baj viszont a rottweiler kanokat sem :(

2Havonta viszem vizsgálatra makk egészséges szoval nemtudom milehet a gond.

De ebbe a dologba most jol belefogtam...

Az biztos hogy ezentul ellesznek csukva vagy kiheréltetem a keverék kutyut..

Remélem megoldodik es kõszönõm a válaszokat!!

2013. júl. 10. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:

6 évesen már baromi öreg a vemhességhez.

Ha ráadásul később akartok kölyköket még öregebb lesz.A tenyész szukák felső korhatára JÓ helyeken 5 év!A tied már kilóg 1 évvel ebből és még később akartok kölyköket...


Ne tedd tönkre a kutyád szervezetét....

2013. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!