Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya fogait megmosni...

A kutya fogait megmosni felesleges, vagy néha nem árt?

Figyelt kérdés
Természetesen kutyafogkefével- és fogkrémmel. Tudom, hogy a különböző rágcsák, csont rágása nagyon jól tisztítja a fogakat, de esetleg néha (vagy akár rendszeresen) jó, ha meg van mosva a kutyus foga? Ti mossátok a kutyátok fogát, vagy nem?:)

2013. júl. 9. 21:44
 1/8 anonim válasza:

Szia

Azok a rágcsálni valók amiket a boltban lehet kapni az szerintem elég Ahol árulnak ilyet ott hátha tudnak adni segítséget a témában elvégre ha lehet mosni akkor ott árulnak hozzá kefét meg fogkrémet :)

2013. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, nyers étrenden van a kutyám, a csontos husi is része, tökéletesen tisztán tartja a fogait :)
2013. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi tápozunk, de egy nagyon rágcsálós kölyökről van szó, úgyhogy tiszták a fogai, csak gondoltam felteszem a kérdést, talán később már jó ötlet lehet a fogmosás. Vagy akár már kölyökkorban is szabad, és van értelme?
2013. júl. 9. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp szoktatni kell hozzá, de szerintem felesleges :)
2013. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) És azt a "kedves" privit is köszönöm, amiben megkaptam, hogy mossam a saját fogkefémmel, ha van hozzá gusztusom...

Ezt egy rendkívül magas intelligenciahányadossal rendelkező ember írta:D

2013. júl. 9. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam nekik mosni a fogát,de nem minden nap és természetesen nem a saját fogkefémmel.. :D
2013. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csontos husi neki és nem kell mosni:)
2013. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Igen, tudom, hogy a csont mindennél jobb;)

2013. júl. 11. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!