Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek Csehszlovák...

Van valakinek Csehszlovák farkaskutyája Magyarországon? Sok mindent hallottam róluk és nem biztos hogy mind igaz, milyenek ők?

Figyelt kérdés
Milyenek ők?: (így értem!) Makacsok, intelligensek, bátrak, házőrzőknek is jók, könnyen taníthatók, vonyítanak mint a farkas, sok gondozást igényelnek???

2013. júl. 10. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Van tenyésztőjük Magyarországon, keress rá és tőle érdeklődj szerintem.
2013. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és a Tervueren-ek milyenek!?

Köszi a választ!

2013. júl. 10. 10:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Juhászkutyák. Általában okosak, tanulékonyak, igényelnek foglalkozást, nagy sétákat, elég agilisak, pörgősek, de viszonylag könnyen taníthatóak. Ha jó tenyésztőtől veszel jó jellemű kutyát, akkor ideális társak olyan embernek, aki nem a négy fal között ül a nap java részében, miközben a kutyát kizárja az udvarra. Ha nem jó a vérvonal, akkor előfordul köztük pár ideges típusú példány is.
2013. júl. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! és a szőrüket fésülni kell igaz?
2013. júl. 10. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Időnként meg kell kefélni őket. Nekem skót juhászom van, nekik pl. a fülük mögött és könyöknél kell rendszeresebben, mert ott hajlamos csomósodni, de a teljes bundát bőven elég havonta egyszer. Kivéve vedléskor, amikor naponta-pár naponta kell, no meg persze a hátsó rész tisztán tartása és a toklász, bogáncs stb. kiszedése, ami még napi odafigyelést igényel. Tervuerennél sem kell szerintem sűrűbben kefélni.
2013. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat?
2013. júl. 10. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, van cseh farkasom. Légyszi olvasd vissza a régebbi kérdéseket majdnem mindegyikhez válaszoltam.

Inteligensek, de szuper makacsok, nem túl bátrak és nem túl jó házörzők. Ugat és vonyít is és 24 órás felügyeletet igényel mert ha nem atombiztosan tartod szökik, rombol, szerel.

2013. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem iróhoz. Teljesen igaza van.

Bár nálunk a bátorsággal nincs gond, igaz flotta van.

2013. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!