Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. gallér kell a kutyámn...

S. O. S. gallér kell a kutyámnak! Honnan szerezzek, miből tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kutyám heréje "kilyukadt". Fogalmam sincs, hogy csinálta.

Nincsenek durva fájdalma (legalábbis nem látszik rajta), de ma nem tudom elvinni dokihoz, és a doki sem tud kijönni.

Beszéltem vele, nem olyan halálosan sürgős a dolog, holnap is jó, ha elviszem, de addig meg kellene akadályoznom, hogy nyalogassa.

Tettem rá szájkosarat, de abban is nyalogatja...

Mivel a heréin van a sérülés, a póló a hasára megoldás nem működik...


Nincs valami ötletetek, hogy miből eszkábálhatnék egy gallért?

Hátha volt már valaki hasonló helyzetben... (bár nem ismerek a bolygón más kutyát, akinek kilyukadt a heréje... szerintem a galaxisunkban sincs.)


Vagy hogy hol szerezhetnék be egyet?

Pátyon lakom. Bringám van.


Előre is köszönöm a segítséget!


2013. júl. 10. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

állat patikában lehet kapni


csinálni..hát szerintem nem lehet..

2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Például erősebb, hajlékony, de keményebb fóliából. OBI vagy valami más barkácsáruház csak van a környélen? Félkör alakban úgy vágod ki, hogy legyen füle is, amit be lehet dugni a másik oldalon. Méretezd le a nyakán, ne legyen túl szoros.
2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg ráhúzhatsz egy bugyit a fenekére, de azt is lerángatja
2013. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OBI sajnos nincs...:( a bugyi meg egyrészt a farka miatt elég érdekes lenne, másrészt nem tudna kakilni, harmadrészt meg szerintem fájna neki, ha a bugyi anyaga hozzáérne a sebéhez.:(


Köszönöm azért az ötleteket!


Ráadásul a Betadine-om is lejárt 2005-ben... de azért még leszaladok a gyógyszertárba

2013. júl. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!