Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szellent megállás...

Miért szellent megállás nélkül a mopszunk?

Figyelt kérdés
Most 2 éves, de ilyen még egyszer sem fordult elő. Két napja megállás nélkül szellent, és ráadásul sokkal büdösebbet mint eddig. Semmi olyan ételt nem adtunk neki, amit eddig sem. Csak kutyatápot kap, és diétán is van. Teljesen érthetetlen mi történt az elmúlt két napban.

2013. júl. 10. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik?
2013. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez GÁZ. Nem tudom. Nekünk is MOPSZ van ,jellemző rájuk a puki,de azért nem nagyon sűrűn. Elképzelhető,hogy a fogyókra miatt felborult egy kicsit az emésztése.Lehet,hogy megevett valamit amit te nem láttál. Benti v kinti kutya. A miénk már többször is fogott madarakat ,és meg is ette. :-) / kemény kis KAN /
2013. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Multifit light-ot eszik már egy éve majdnem. Azzal nem valószínű hogy baj lesz.
2013. júl. 10. 17:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kaphatott el valamilyen vírust vagy betegséget? Érdemes ezzel állatorvoshoz fordulni?
2013. júl. 10. 17:26
 5/8 compactegon ***** válasza:
100%
szerintem a meleg miatt több levegőt nyel. így többnek is kell távoznia :)
2013. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A meleg miatt gondolom több vizet iszik. Az én kutyám a vizet is mohón issza, ezáltal nyeli le a sok levegőt. Általában büfi lesz belőle, de lehet, hogy a másik végen is kijön.

Így hirtelen nincs más ötletem.

2013. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Multifit minden,csak nem jó táp!

Válts másra,ebben az árfekvésben már találsz sokkal jobbat.

2013. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy sejtettem:gabona van benne rengeteg,valamint egy rakás melléktermék,azaz másra nem használható szemét.Ilyesmi pl.a vágóhídi hulladék és társai.
2013. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!