Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet vágni a kutya körmét?...

Le lehet vágni a kutya körmét? Ha igen milyen rövidre, mert a nyusziknál van 1 pont amitől nem szabad rövidebbre. Itt is van határ?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Bizony h van. Mint kb a nyuszinál is egy táv után élő rész is van, az kegyetlen fáj ha belenyesel. Csak a végét szabad, de ha viszed sétálni, pl betonon is, meg szaladgál az udvaron a kutya annyira lekopik hogy nem is érdemes vágni!
2013. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy olyan 1-2 mm-t lehet csak vágni belőlük.
2013. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok. 1essel annyiban nem értek egyet, hogy nem kopik le a betonon jól. Tapasztalatból mondom. Napi két séta van, főleg betonon és mégsem kopik.
2013. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Amelyik kutyával rendesen van foglalkozva nem kell vágni a körmét. Rengeteg kutyást ismerek és senki nem vágatja a körmét.
2013. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves, sosem vágtuk a körmét,nem volt rá szükség, sokat mozog kertben és kint.
2013. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt jól látható..


amúgy meg tényleg nem minden kutyának kopik a körme,mi napi 3x visszük le őket sétálni, a hátsók kopnak vmennyire,de az elsők nem annyira..

2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a farkaskarmot kell vágnunk (nehogy teljesen benőjön),de annak is csak a végéből szabad,és kicsit.
2013. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám sportol is sokat, mégis kell körmöt vágni neki, mert kicsit csámpás és kívül kevésbé kopik, mint belül. Egy kutyakozmetikus pár fillérért levágja a kutyád körmét 2 perc alatt.
2013. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok, köszi
2013. júl. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!