Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gén hibás "mini" yorki mekkorá...

Gén hibás "mini" yorki mekkorára nő?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98,5 dkg
2013. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a foghiba is gén hiba, ha a növekedését érted akkor az a kutya is gén hibás aki 2kg alatt és 3kg felett van, persze 3kg feletti kutya lehet túlsúlyos is. De figyelmedbe ajánlom a fajta standardot: [link]
2013. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak 15cm!!
2013. júl. 11. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2013. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi 15cm, a háta hossza vagy a teljes hossza vagy a magassága? Függ a kortól is, hogy mit kap enni. Ezeket a kutyákat súlyra veszik, ha kifogsz egy szaporítót simán lehet, hogy éhezteti, hogy el tudja adni minnél többért a kicsit. Itt az én példám: Vettem szaporítótól egy kiskutyát aki 3 hónaposan 45 deka volt (csivava), nagyon pici volt később kiderült, hogy visszamaradt a fejlődésben mert minőségtelen táppal volt etetve és keveset kapott pont azért hogy minnél kisebb legyen. A kutya növekedett és 2 évesen állt be a végleges súlya ami 2kg lett. Vettem tenyésztőtől is ey kutyát neki társnak őt is 3 hónaposan hoztam el hosszú szőrű csivava neki a súlya 60 deka volt, látszott rajta, hogy kicsattan az egészségtől és nem betegesen kicsi ebből a kutyából két éves korára kerek 1kg lett. Csak arra akarok utalni, hogy mindegy milyen mérete van mert lehet rossz tápon van tartva vagy eladási okok miatt alultáplált és felnőtt korára pedig ugyanolyan lesz mint egy normal yorki. De vigyázz honnan veszed mert a yorkit már nagyon megkevergették az országban és gyakori a patella betegség náluk, ha szaporítótól veszed könnyen kifogsz egy patellás kutyát, és a műtét költségei lábanként 70 ezer. Szerintem ne súly alapján válassz kutyát.
2013. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hossza a fejétől a farkáig. Menhelyről hoztam így nem tudom, hogy mi volt vele. Eszik eleget.
2013. júl. 14. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Magasság kelene, nem a hossza. Mindíg magasság van megadva.

Mennyi idős kb?

2013. júl. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!