Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen név illik ehhez a...

Milyen név illik ehhez a kutyához?

Figyelt kérdés
Valószínűleg szombaton hozzuk el. Remélem még nem viszi el előlünk őt senki. :) [link]
2013. júl. 10. 19:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Bajszos, cuki, Lulu :))))
2013. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt a tekintet ismerem. <3 Gyönyörű kutya, és hidd el, baromi hálás lesz. :) Honnan hozzátok majd el amúgy? Nagyon tiszta helye van! :O Az én kutyám egy olyan menhelyen volt, ahol össze volt zárva több kutyával és tele volt bolhával meg sebekkel... :S


Amúgy kisfiú vagy kislány kutya?

Szerintem a Folti aranyos lenne neki nagyon. :)

Az enyémnek úgy lett neve, hogy mikor elhoztuk, vártuk a buszt. Mondtam páromnak, hogy valami cuki név kéne neki, mint mondjuk Bogyó. Párom leguggolt, kimondta, hogy Bogyó és erre odament hozzá a kutya.

Szerintem úgy a jó, hogy ha nálad lesz, akkor rátalálsz majd magadtól a nevére. :)

2013. júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az Illatos úti menhelyen van. Remélem nem viszik majd el, de majd sietünk. Így képről " könnyebb választani..ha nekem ott kellene eldöntenem akkor az összeset elhoznám :( Na ,de közben mi is úgy döntöttünk ,hogy majd amikor meglátjuk vagy kicsit megismerjük akkor eldöntjük :) Lány és egy év körüli Jajj már alig várom ,hogy szeretgethessem.:) A neveket amiket írtatok megjegyzem, majd írok ,hogy végül mi lett :)
2013. júl. 10. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne kinézet alapján válassz kutyát, mert annak általában az a vége, hogy visszakerül a gyepire :(
2013. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaj nem kinézet alapján szeretnék, csak megnyitottam a kutyusok képeit és pont őt láttam meg először...ha ott kell választanom meg fog hasadni a szívem ,hogy nem hozhatom ki az összes picikét :( :( Felőlem lehetne ilyen,olyan, amolyan is kinézetre.
2013. júl. 10. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hope (remény), Luna, Cara/Cora, Bonnie, Dina/Dana, Gemma (drágakő, egy olasz szent is Gemma), Heidi, Carmen, Tara név nagyon illene ehhez a kutyushoz.
2013. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, és a Nahla és a Sunny sem rossz:)

Egyébként gyönyörű a kutyus! nekem fajtatiszta kutyusom van tenyésztőtől, de iszonyú jó és tiszteletreméltó dollog megmenteni egy árvát

2013. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*dolog
2013. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pedig azt mondják, hogy az ott szörnyű hely. Így képről meg azt látom, hogy ott egyedül van és egész ápolt a kutya és a környezete is.

Mondom, az én kutyám 3-4 fiúval volt összezárva, csontjai kint, tele sebekkel...

Nekem is félig-meddig ránézésre lett kiválasztva. Volt régen egy snacim, sajnos családi okokból elkerült tőlem. Párom meg akart lepni, ismerősének szólt a menhelyen, hogy kéne egy snaci. A srác küldött egy képet róla, párom megmutatta, én meg elsírtam magam. :) Hiába volt koszos, csipás stb... úgy csillogott a szeme... Amikor meglátott minket, akkor meg már tudta szerintem, hogy érte jöttünk. :)


Persze meg kell figyelni, hogy ott milyen a kutya, amikor kimész (viselkedését főleg) de ha van némi tapasztalatod, szerintem nem nyúlhatsz mellé, ez szerelem. :)

2013. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na elhoztuk :) Kis kedves kutyus. Ott helyben adni kellett neki nevet a papírok miatt..Párom volt ott csak és azt mondta,hogy legyen Modzarella - így írták be...és itt a rövidítésből az lett,hogy Bodza :) Nem hagy írni "puszilgat" :D megyünkjátszanio:f
2013. júl. 13. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!