Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápra váltsak az...

Melyik tápra váltsak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Brit premium junior small-ról váltanék. Royal Canin junior mini, Josera junior, josera kids, Dog Chow junior bárányos, happy dog supreme junior mini, flatazor elit puppy. Nekem a flatazor a legszimpatikusabb, csak hát puppy.
2013. júl. 10. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A Josera kids az jó, mi azzal etettünk és szép volt tőle a kutya. Josera junior nem olyan jó, úgy tudom, a többivel meg nincs infóm.
2013. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Josera Festival is elég jó táp
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért szeretnél váltani? szerintem a britnek az egyel idősebb fajta tápja is jó . az adult vagy melyik.
2013. júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz váltani?:D

Az általad felsorolt tápok közül a Brit és a Flatazor a legjobbak.


Gondolom nem a pénz miatt,mert a Flatazor drágább,meg a Royal is...összetételben meg a royal,josera,dog chow,happy dog kb ugyanaz...gabona gabona hátán.


Én maradnék a Britnél,vagy a Flatazort kipróbálnám,a többi nem valami nagy durranás.

Esetleg a Brit Care-t nézd meg az is nagyon jó táp.

2013. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék váltani, mert nekem még kb 1-1,5 kiló táp kellene, de nálunk nem lehet kimérve kapni brit tápot, rendelni is csak a 8 kilósat rendelnék meg, amire nincs szükségem, ha meg netről rendelem meg az 1 kilósat, akkor rájön a szállítási költség így legolcsóbban is 2000 ft lenne, azért meg már kiló árban kapok jobb tápot is. Felnőttként meg úgyis rá akarok váltani hússal etetésre.
2013. júl. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!