Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a westie felnőtt kutyákról?

Figyelt kérdés

Kiskutyát szeretnék venni, 20eFt-ért adnák el a kölyköt.

A képen a szülők vannak.

Mit gondoltok, fajtatiszta westie-k?


[link]


[link]


2013. júl. 10. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Azt gondolom h ápolatlanok, az elsőnek a fülét beköpték a legyek és h Te konkrétan annyira leszarod azt a fajtát amit választottál, h támogatnál egy olyan embert aki hozzájárul a fajta tönkretételéhez. Ilyen helyről soha nem vennék kutyát. Keresnék egy normális kennelt ahol az a cél h minőségi kiskutyák szülessenek.
2013. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem szarom le, de konkrétan nincs több 10eFt-om arra hogy tenyésztőtől vegyek westie-t.

Ezért tettem fel egy kérdést, véleményt kértem,segítséget de helyette b.unkó beszólást kaptam.

2013. júl. 10. 21:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy fajtatiszták, de én biztosan nem vennék töllük. A nagyok iszonyatosan elhanyagolt állapotban vannak. El tudod képzelni milyen állapotban vannak a kicsik. Az a minimum hogy férgesek. De sok más betegségük is lehet. Jól gondold meg hogy veszel e kölyköt innen. A helyedben inkább bejelenteném az állatvédőrségnek őket, szerintem csúnya állapotok lehetnek ezeknél a szaporítóknál.
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsonek. nekem is volt ilyen kutyam, soha nem nezett ki ilyen apolatlanul. hosszabb tavon neked is megerne egy jobb helyrol valo kutyat szerezni.
2013. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Vagy miért nem gyűjtesz, inkább támogatod a szaporítókat vagy miért nem mész inkább menhelyre kutyáért??
2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Keresd a Westie fajtamentést!!! Rengeteg westie/westie keverék kerül az utcákra.Ők biztosan tudnának segíteni.Legegyszerűbb,ha a facebookon keresed meg őket.:) Ne támogass szaporítót kérlek!!
2013. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs több, mint 10ezer Forintod leendő családtagodra akkor fordulj a magyarországi fajtamentőkhöz: [link]

Az ilyen és hasonló helyekről soha ne vegyél élőlényt, se kutyát, se mást.


Nem kötekedésből kérdezem, csak érdekel, hogy amúgy tisztában vagy a fajta sajátosságaival?

2013. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Konkrétan mire gondolsz utolsó?

Tisztában vagyok vele, hogy terrier lévén makacs és önfejű fajta.Kötelességem számára a legjobbakat biztosítani, a szőrét ápolni kell.

A betegségekre is fel vagyok készülve, nem arról van szó hogy nem bírom nevelni anyagilag a későbbiekben, de nem is tudok 90-110 eFt-ot kiadni egy normális tenyésztőnek csak a kutyáért...

2013. júl. 11. 09:45
 9/19 A kérdező kommentje:

Itt vannak a kölykök:


[link]

2013. júl. 11. 11:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Aranyosak, mint minden kölyök.

Az a gond hogy azt írod nincs pénzed drága tenyészetből kölyre. Ha elhozod és kiderűl valami örökletes betegség, vagy az elhanyagoltság miatt valami komoly gond akkor hogy fogod kifizetni a dokit. Sok tiízezer forintot. Az érzésről, meg az idegeskedésről már ne is beszéljünk.

2013. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!