Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Groenendael tenyésztő?

Groenendael tenyésztő?

Figyelt kérdés
Sportra szeretnék kutyát, olyan tenyésztőt keresek, aki kisebb agilis szűrt kutyákat tenyészt.

2013. júl. 10. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Bergerac de HU
2013. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ildikó már nem tenyészt gröniket..sajnos. Itthon csak show vonalú kutyák vannak.
2013. júl. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kár, pedig én is őt ajánlottam volna. De biztosan szívesen ad felvilágosítást a kérdezőnek, hogy hova érdemes menni.
2013. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Izgara ***** válasza:
Ezeket a baromságokat honnan veszitek, azért mert a Halász Ildit látjátok csak még sok más tenyésztőnél vannak kutyák, akikkel agilityznek. Magyarországon nem csak show kutyák vannak, az ilyen és ehhez hasonló bejegyzések rontják a belgák hitelét. Ha nem az orrod előtt vannak a dolgok már nem is létezik? Egyébként az Ildinél most születettek tervueren kölykök kb. 1 hete! Ennyit a pontos információról! :-)
2013. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog,hogy van egy-két jó képességű kutya itthon kennelekből,de attól még nincs itthon munkavonalú gröni tenyésztő. Ja és a kérdező nem tervut keres,ha az lett volna a kérdés akkor én is írtam volna,hogy most születtek meg Barka kölykei.

Igaz ami igaz,egy jó nagy adag szerencsével találsz itthon jól motiválható és megfelelő kutyát.

2013. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ezeket a baromságokat honnan veszitek, azért mert a Halász Ildit látjátok csak még sok más tenyésztőnél vannak kutyák, akikkel agilityznek. Magyarországon nem csak show kutyák vannak, az ilyen és ehhez hasonló bejegyzések rontják a belgák hitelét. Ha nem az orrod előtt vannak a dolgok már nem is létezik?"

Nyilván létezik, viszont nekem szívem joga olyant ajánlani, akit ismerek ilyen szempontból. Viszont most eszembe jutott még egy tenyésztő, Bauer Éva, Csalafinta Csahos kennel. Ő grönizik, és amennyire tudom, komolyan veszi az egészséget is nem csak a küllemet, meg a vérmérsékletet.

2013. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!