Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyomorcsavarodást fog kapni?...

Gyomorcsavarodást fog kapni? Nagyon parázok.

Figyelt kérdés
Kint voltunk sétálni a kutyámmal. Fél 9ig voltunk a kutyafuttatón utána negyed 10ig normál tempóba sétáltunk. Hazajöttünk, bejöttem egy pár percre megmosni a lábam, megyek ki erre látom, hogy a kutya akkor fejezte be a vacsoráját (anya megetette). És majnem egy egesz talnyi vizet megivott a táp után. Jókedvű meg minden, de kint hagytam az udvaron, mert, ha kint vagyok még ilyenkor is ugral. Az elobb kinéztem és feküdt csak a hangomra felpattant. Nagyon sok vizet ivott. A szüleim azt mondjak, hogy túlaggódom. Ugye nem lesz baja? 15-20kg körüli kutya. Közepes testű.
2013. júl. 10. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja, hiszen volt egy háromnegyed órás normál tempójú séta. Azért legközelebb figyelj oda.
2013. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem csak az...hanem rengeteg vizet ivott. Mindig várok az etetéssel, de anya meg sose figyel arra amit mondok, mert szerinte hülyeség..
2013. júl. 10. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a víztől lesz baja, az enyém is sokat szokott inni. Azért ivott sokat, mert sétált, plusz evett rögtön.
2013. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak azt olvastam, hogy eves elott es utana se kaphat inni a kutya, mert tagitja a gyomrot.
2013. júl. 10. 22:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te most viccelsz? Gyomorcsavarodást akkor szoktak kapni a kutyák, ha evés UTÁN intenzíven mozognak. Közepes méretű kutyánál amúgy is nagyon ritka, ez leginkább a nagy és óriás testűekre jellemző.
2013. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ilyen időben sétálj, ugrálj jó sokat, aztán egyél meg egy zacskó kekszet, de még véletlenül se igyál (se előtte, se utána)!!!!! Na milyen?

Persze, hogy sokat iszik, mert szomjas!!!

2013. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!