Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre mit érdemes magammal...

Menhelyre mit érdemes magammal vinni örökbe fogadáshoz?

Figyelt kérdés
Pórázt,nyakörvet lehet ott kapni? Lehet hülye kérdés, de nem tudom még mekkora kutyust hozunk ki és nem tudom ,hogy hogy készüljek. Kocsival megyünk érte.
2013. júl. 10. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, vagy nem, jobb, ha viszel, max. leadod, amit vittél, és kiviszed a kutyát az ottani sajátjával (ha van).
2013. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De jó, jó ember vagy :)

Szerintem vigyél magaddal, meg a kocsiba is vegyél valamiféle szállítódobozt, vagy ha azt nem, akkor pokrócot, mert lehet, hogy első útján hányni fog a kutyus. Mindenképpen mondd el a menhelyen, hogy milyet szeretnél, hol tartanád, mennyi időt/energiát tudsz rászánni naponta, mit vársz el, és akkor majd az ott dolgozók ajánlanak neked egy tökéletesen hozzádillőt. Alighanem megmented valamelyiknek az életét. Sok boldogságot! :)

2013. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem mint két kutyusom örökbe fogadott az első 3 éve került hozzám tacskókeverék. 6 hónaposan került hozzánk. Attól függ hogy melyik menhelyről akarsz elhozni kedvencet. Mi jó néhányban megfordultunk. Van ahol kérdőívet kellett kitölteni pl ilyen kérdésekkel mit tennél ha magányos lenne a kutyád? :) de pl: székesfehérváron ahonnét az első kutyusunkat hoztuk ott csak személyi igazolvány kellett és egy jelképes összeget fizetni ( ez akár 100ft is lehet te döntöd el) de ha ilyen menhelyet fogsz ki a kutyus minden oltást meg kap mindenét megnézik egészséges e szóval szerintem minden pénzt megér :)
2013. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jah és pórázt, nyakörvet vigyél ami állítható úgy könnyebb haza hozni ;)
2013. júl. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Illatos úti menhelyről hozzuk el. Most elmegyek venni pár alap dolgot :)
2013. júl. 11. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyél föl róla képet
2013. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
[link] :) Még picit vékony szegénykém ,de dolgozunk rajta :):)
2013. júl. 18. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
:) Nagyon aranyos
2013. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!