Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszpláziás kutyának milyen...

Diszpláziás kutyának milyen mozgásformát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amivel fizikailag ki lehet fárasztani a kutyát, viszont nem ront a lábán.

2013. júl. 10. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
úszás. Így nyáron meg pláne jó neki:) én is szoktam vinni, bár az enyém szerencsére teljesen egészséges. de imádja. Kellően elfárad, nem terheli az ízületeit, és hőgutát sem kap.
2013. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok, de csak nem dp-s az amstaffod?:(
2013. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az uszás a legjobb erre, és mellette adni neki emelt adagban az izületvédőket. nem Luposant, hanem inkább Flexivet Go, Canhydrox GAG, ezeket amik koncentráltabbak. Uszással iszonyatosan meg tudod erősiteni a hátulját. nekünk van egy kutyánk, 1 évesen az egyik oldala B-s vagy gyenge C-s volt, nemrég szürettem ujra, most teljesen mentes.
2013. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekünk Golden Retrieverünk van 1 éves és ugyanebben a betegségben szenved 9 hónapos korában fogadtuk be az utcáról mert egy gyökér ember kirakta... Az állatorvos azt tanácsolta hogy jó "hűvös" vízben usztassuk az késlelteti a későbbi tüneteket és tornáztassuk hetente egyszer ez annyit tesz hogy óvatosan a hátára fekteted és átmozgatod a lábait, egy jó tanács vakard közben a pociját mert ha olyan izgága a kutyusod mint a mint kész röhej lesz mire végzel :)
2013. júl. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem dps boxerem van, a lányomnak pedig a cavalier spanija szintén dps. Mindkettőt úszni hordjuk, nagyon sokat segít nekik. Meg mi is tornáztatjuk őket. Csak az a gond hogy kevés olyan hely van ahol betudunk menni velük a vízbe.
2013. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) Az úszásról meg a lógatásról tudtam, de gondoltam megkérdem, hátha valaki felfedezett még valamit.


kispalikee: nem, csalánba nem üt a ménkű :D Egyik nevelt kutyám DP-s, meg úgy néz ki, hogy a másik kutya is, aki vele lakik, nekik keresek valami alternatívát a futtatóra járáson túl, mert lenne rá igényük.

2013. júl. 11. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidroterápia víz alatti futószalagon. Persze ezért fizetni is kell, de másképp mozgatja át, mint az úszás, hiszen itt vízben végzi a járó mozdulatokat.
2013. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
47%
Sima sétafikálás és úszás.
2013. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!