Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok erről?

Hallottatok erről?

Figyelt kérdés

Most olvasom facen, hogy Dániában 13 kutyafajtát betiltanak, így kb. 400.000 kutya került veszélybe. Akinek a 13 fajtából van kutyája, vagy azoknak keveréke, azokat elveszik a gazdájuktól és elaltatják.


Egy történet is van, melyben egy (husky keverék talán) kutya elszökött otthonról és mivel a rendőrök szerinte amstaff keverék, így elaltatták, hiába nyilatkozta a Dán kennel klub, hogy köze nincs ahhoz a fajtához.


Ez már több, mint felháborító!!


2013. júl. 11. 14:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
omg :o van linked?
2013. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ez az, én is olvastam.

[link]

2013. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Idióta dánok...
2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
és akkor ha ilyen kutyád van megfogják és elviszik? hát én nem hagynám nekik, inkább elköltöznék vagy valami...
2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Fannybaba8 ***** válasza:
Sajnos én is láttam és olvastam is róla..Elkeserítő :(
2013. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
szerintem megítélik a fajtát a külseje alapján és azt hiszik hogy veszélyes pedig az csak nevelés kérdése... :(
2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen, az a link, amit a kettes linkelt, bocsi.
2013. júl. 11. 14:45
 8/27 A kérdező kommentje:

4es!


Igen, a cikk szerint, ha nem tudod igazolni tk-el, hogy a kutyád nem az adott fajta, vagy azok keveréke, akkor elviszik és elaltatják. De egy keverék kutyánál hogy igazolod? Plusz ugye, ahogy a cikkben is van, az az elszökött kutya sem volt egyik keveréke sem, mégis elaltatták.


Pofám leszakad, komolyan mondom! Legszívesebben odamennék és megfojtanám mindet.. már akik kitalálták ezt az egészet. Azon csodálkozom, hogy a rotti nincs közöttük... Szerencsére. De ez nem normális dolog, akárhogy is nézem. A cigányokat kéne inkább kiirtani...

2013. júl. 11. 14:47
 9/27 anonim ***** válasza:
Belegondoltam hogy mi lenne hogyha az én kutyámmal történne ez és már most majdnem sírok :(
2013. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

De miért csinálják ezt?:(

Milyen alapon teszik ezt?:(

Aki az állatokkal így viselkedik,milyen ember lehet?:(

Kedves kérdező teljesen egyetértek veled!Több,mint FELHÁBORíTÓ!!!

2013. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!