Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyit ehet egy 2honapos...

Luna0518 kérdése:

Menyit ehet egy 2honapos köjökkutya? Menyit szabad neki adni? , es naponta hanyszoR? , táppal etetetem.

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ milyen fajta a kiskutya, vagyis mekkora lesz ha felnő és milyen táppal eteted(márka) Kb 3xetesd 6 hónapos koráig, aztán 2x egyéves koráig, majd napi 1x
2013. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naponta minimum háromszor egyen, a tápon biztosan szerepel egy adagolási útmutató, hogy mennyinek kell lenni a teljes napi adagnak. Ezt felosztod annyi részre, ahányszor kap enni. Ha hagy az adagjából, akkor csökkenteni kell. A tápot áztatva add neki.
2013. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem az ilyen embereket. Mikor kiírod a kérdést,a gép pirossal aláhúzza azt, ami nyelvtanilag helytelen(ha már magadtól nem tudod)! Azt ki kell javítani, mert az NEM jó! Na mindegy, ez az off része volt.

On: Naponta háromszor etesd, a táp csomagolásán feltüntetett mennyiség alapján. Sok sikert!

2013. júl. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen fajta a kutya?
2013. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Németjuhász 2 honapos
2013. júl. 16. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő alatt már rájöttél. Egyébként meg az sem mindegy hogy milyen fajta táppal eteted.
2013. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!