Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak a faránál egy...

A kutyusomnak a faránál egy foltban nincs szőr, a farka tövénél sincs, mitől van ez? Már hívtuk az állatorvost, de még nem jött, és szeretnék egy picit megnyugodni mert nagyon féltem .

Figyelt kérdés
Normális válaszokat előre is köszi

2013. júl. 12. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kivakarta, esetleg rágja? Lehet bűzmirígy gond, vagy allargia, esetleg bolha, gomba.
2013. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínű a bűzmirigye van begyulladva. Az állatorvos majd kinyomja és rendbejön. Nem nagy gond, a mi kutyáinknak is volt ilyen. A táplálékra kell jobban odafigyelni. Volt olyan táp amitől előjött nekik, de a tápváltással megoldódott a probléma. Ajánlott csontot adni neki, pl csirkefarhátat.
2013. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Allergia, ekcéma....lehet kaja, bolha, stb...
2013. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen, vagy is a kutyának. A farkánál a hátán ki volt kopva/hullva a szőre. Elvittük dokihoz, kinyomta a bűzmirigyét, azóta nincs ilyen gond.
2013. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, hogy a farka tövénél kirágta a szőrt a régi kutyánk(anno 20 éve) és kopasz, ronda, sebes folt lett ott.Kiderült bűzmirígy gondja van.Sajnos apámék nem vitték dokihoz anno csak elsőnek, így nem lett neki kinyomva utánna sosem, magától helyre jött meg adtunk neki sok csontos kaját amitől keményebbet kakilt.Azt ajánlom Te vidd el dokihoz.
2013. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
minél hamarabb el akarom vinni.de öreganyám beleokoskodott és lefújta chemotox-szal.ezért feljelenthetem?
2013. júl. 12. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi hogy ezt mondom de ilyet csak egy idióta csinál.

Mit gondolt még ha rüh is, majd a kemotox amit első sorban legyek meg szúnyogok ellen van, majd az megoldja?

Baja nem nagyon lesz tőle, de a mamát is biztos lefújnám azért biztos ami biztos el ne kapja a rüht...

Egyébként ez bűzmirigy szokott lenni, megoldódott azóta?

2013. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is nagyon kiakadtam mamára...az orvos szokott hozzánk jönni (nálunk így szokás)de még nem jött....-_-
2013. júl. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!