Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szobakutyám férges, mennyi...

Ha szobakutyám férges, mennyi az esélyes hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés
Most kapott féreghajtót, és nem kevés féreg volt szegényben. Ez könnyen át tud terjedni az emberre?

2013. júl. 12. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én tuti bedobnék a helyedben egy pár tabit (embernek valót!).


mellesleg a szobakutyát 3 havi rendszerességgel féregteleníteni kell! illetve odafigyelni hogy undi dolgokkal (ürülék stb) lehetőleg ne érintkezzen! plusz a szúnyogoknak köszönhető férgek ellen pedig nyakörvvel és egyebekkel védekezni!


jah és most a féregtelenítést meg kell majd ismételni egy hét múlva -ha rosszul tudom valaki úgyis kijavít- egészen addig amíg már semmi nem jön belőle.

2013. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elsőnek igaza van,viszont az egy hetet javítanám KÉT HÉTRE,ugyan is 2 hét kell mire ki kellnek a lárvák így azokat is elpusztítod.Szóval két hét múlva pénteken(július 26) adj neki megint féreghajtót. Ha megint lesz benne,akkor 2 hét múlva újra ismételd meg és ezt addig amig féreg mentes nem lesz a kaksija!!


Utána pedig 3 havonta kell féreghajtózni.


Ha bekakilna akkor egyből takarísd fel és fertőtleníts!! majd alaposan moss kezet!


Egyszer a bichonunk férges volt,mi nem vettünk be tablettát,annyi,hogy kizártuk a szobából szóval nem aludhatot velünk illetve többször takarítottunk,mindig kezet mostunk ha kutyáztuk.

nálunk 2x-i írtásra elpusztult mind..ugye a 3 alkalommal már nem volt féreg benne..

2013. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek, mindent úgy fogok csinálni ahogy írtátok. :) Olyan tabit ember számára hol lehet kapni? Csak gyógyszertárban?

Köszi mégegyszer. :)

2013. júl. 12. 21:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Embernek valót mindenképpen gyógyszertárban,igen.
2013. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!