Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom megtanítani a...

Hogy tudom megtanítani a kutyának a halgass parancs szót?

Figyelt kérdés
Tíz hónapos a kutyám , ezelőtt tartott más kutyáktól most meg felveri az egész környéket az ő ugatása. Hogy tudom könnyen megtanítani vele a halgass parancs szót?

#Halgass parancs szó!
2013. júl. 12. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Van amikor fölöslegesen ugat , nem is lát senkit de ugat meg ugat. Ő egy bolognese kisebb kutyáknak farok csóválva örül de ha nagyobbat lát olyan mint aki neki akar menni.
2013. júl. 12. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatal kutya szereti hallani a hangját meg próbálgatni h mit lehet és mit nem. Ha csöndbe marad, dicsérd és jutalmazd meg. Amúgy én javaslom h vidd el kutyaiskolába, 10 hónaposan már lehet. Te is nagyon jól fogod ott érezni magad, remek társaság, szuper program.
2013. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Valletta ***** válasza:
Inkább az ugatás okát kellene megszüntetni, mert hiába magyarázol neki, annál jobban fog ugatni.
2013. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell minden kis ütközőnél suliba menni. Ha megteheted és van kedved, hát oké. Én személy szerint jobban szeretek egyedül rájönni a titok nyitjára. :)

Én kutyám is néha ugat este, látszólag ok nélkül. Én csak elé szoktam állni, és mondani hogy csönd. Pár alkalom után nekem bevált.

2013. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!