Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok eladó óriás uszkárt?

Hol találok eladó óriás uszkárt?

Figyelt kérdés
A törzskönyv nem fontos.
2013. júl. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát itt tutira nem. Hálisten a helyi közösség nagy része nem támogatja a "mostazonnal akarok egy kutyát, nem érdekel a döntésem morális háttere" típusú gazdajelölteket.
2013. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Én, mint uszkáros tiltakozom a legerősebben a "most rögtön akarok egy uszkárt" fellángolás ellen.


Amúgy néz szét az illatos úton, ott most kiképzett kutyák is vannak.

2013. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszitek hogy most rögtön akarok uszkárt??? megy az előítélet ezerrel...
2013. júl. 12. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát mert ha utánajártál volna ennek az egésznek, akkor tudnád, hogy tenyésztőtől, törzskönyvvel érdemes kutyát venni. Törzskönyv nélkül befogadni tudsz, ami etikus, minden más esetben olyan embereket támogatsz, akik minimum a fajtának, de jó eséllyel a saját kutyáiknak is ártanak, azzal együtt, hogy te is baromira meglepődhetsz a kutyád felnőttkori méretén, színén, fajtáján, vagy akár az egészségi állapotán is.
2013. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha a törzskönyv nem fontos, akkor menhely,fajtamentők.

Ha mégis csak az, akkor tenyésztőtől, 100.000 Ft-os nagyságrendben.

2013. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Én tudok egy óriás uszkár szaporítót, aki törzskönyv nélkül ad el beteges, beltenyésztett rondaságokat, akiket szörnyű körülmények között szaporít, de nem fogom elárulni neked, hogy hol találod. Ha normális kutyát akarsz, akkor ahhoz jár a törzskönyv is és jócskán 100.000 felett számolj a vételárral, mert kevesen foglalkoznak ezzel a fajtával az országban. Kicsit nézz utána a dolgoknak, hogy felkészülten állj a tenyésztő elé, mert válogathatnak a gazdijelöltek közöztt és a "törzskönyv nem fontos" kijelentés egyenlő azzal, hogy a továbbiakban az a tenyésztő kizárt, hogy kutyát adjon neked még ha talicskával is szállítod neki a pénzt.
2013. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Engem is erdekelne, de kizárólag leinformálható, megbízható tenyésztő!

Nem szaporító!!! Aki bizonyítani tudja a kölykök minden szintű egészségi és küllemi megfelését!

Ráadásul barna óriás uszkar az álmom, ami elég ritka....

Mivel külföldön éltem eddig, nincs ossszekottetesem!


Ha valaki komolyan hajlandó lenne segiteni, kérek kennel neveket! Ausztria és esetleg Csehország is szóba jöhet! Köszönöm!

2018. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is érdeklődnék. Nem most azonnal szeretnék és tenyésztőtől. Én sem támogatom a szaporítókat! És egy körülbelüli árat szeretnék kerdezni, addig amég nem biztos nem szeretnék ráírni egy tenyésztőre sem, ezert kerdezem itt.
2021. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!