Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja?

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Ma a kutyánk kétszer is hányt. Nem eszik, és látom rajta, hogy lehangolt kedve van. Aggódom érte, mi lehet a probléma? Melege van?


Köszönöm!


2013. júl. 13. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteg. És ilyenkor az ember elviszi a kutyáját orvoshoz.
2013. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy melege van, de attól nem fog hányni. Ilyen tünetekkel tessék dokihoz vinni. Nem a hányás miatt, hanem az étvágytalanság meg a kedvetlenség miatt, az már komolyabb bajra utal.
2013. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, én mondtam már apának, hogy el kell vinni az orvoshoz, de ő azt mondta, hogy azért, mert hány, nem fogja elvinni. Én nem értem. Nem sokára megyek el a barátnőmhöz, és én nem tudom elvinni :/
2013. júl. 13. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor vidd el te.
2013. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
A barátnőhöz menés fontosabb mint a kutya? Gratulálok!!!!
2013. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy hányás még annyira nem lenne gáz, de ha már lehangolt is mellé tehát nyilván sz.rul érzi magát, akkor ott már lehet valami.

Nem akarlak ijesztgetni de mondjuk gyomor vagy bél csavarodás is ilyesmi tüneteket csinál.

De ha neked csak ennyit számít a kutya akkor lelked rajta.

Ha holnap is hozza ezeket akkor viszont mindenképp orvos.

2013. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Beteg
2013. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

JaniHun, You don't say? :O

Kérdező, én a helyedben inkább a kutyát vinném orvoshoz, minthogy a barátnőmhöz menjek. Vagy mennék barátnőstől az orvoshoz...

2013. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!