Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 12 hetesen hozok haza egy...

Blani4 kérdése:

Ha 12 hetesen hozok haza egy fekete labradort akkor még nem késő hogy hozzánk szokjon? Hány éves koráig marad játékos?

Figyelt kérdés
Ha 12 hetesen hozok haza egy fekete labradort akkor még nem késő hogy hozzánk szokjon ? Hány éves koráig marad játékos ? Előre is köszönöm a válaszokat :)

#kutya #labrador #kennel #kölyök #labrador retriever #12 hetes labrador #12 hetes labrador kölyök
2013. júl. 13. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem késő:)ha sokat foglalkozol egy kutyával, idős korában is hozzád szokik, de egy 12 hetes meg pláne. Az hogy meddig marad játékos, az az egyéni profiljától is függ, de általában akár 10-12 éves korában is ugyanúgy ugrál, mint 3 hónaposan.
2013. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gas72 ***** válasza:
Egy 6 éves menhelyes kutya is nagyon hozzád szokik. A játékosság egyedfüggő. De általában amíg az egészsége engedi addig játékos.
2013. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, én 9 éves kutyát fogadtam örökbe (vizslát) és 11 évesen is egy nagy bohóc :)
2013. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 atszirko válasza:
Én 5 évesen fogadtam örökbe egy sárga labradort és egy hét alatt hozzánk szokott....és ha annak van az ideje, akkor nagyon játékos, ha pedig egyedül van akkor szétalussza a buksiját....:)
2013. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :)
2013. júl. 24. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem késő és a miénk ÖRÖK életére játékos marad :)

7 éves és még mindig játszik pillangókkal, a kis gumikarikájával, a frízbit ha eldobom neki visszahozza és leteszi.

2013. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!