Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés után nem eszik az...

Ellés után nem eszik az anyakutyám, mit csináljak? Ez a 4. napja pasztát adok neki.

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hívd ki hozzá az állatorvost. És nem csak azért, mert a kutya nem ellik, hanem kölykedzik vagy fial, hanem mert súlyos szeptikus állapot is fennállhat nála. Ha kiskutya maradt volna benne, akkor már valószínűleg nem élne, de előfordulhat, hogy a méhlepény pici darabkái nem ürültek vagy egész egyszerűen elkapott valami fertőzést és most pl. lázas is, ki is száradhat.
2013. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Szegényke

De azért vizet iszik, nem?

Nehogy kiszáradjon

2013. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Fertőzés gyanús, mindenképp orvoshoz kellen vinni, mert így nagy eséllyel elpusztul a szuka a kölykökkel. Minden kiskutyához kijött a méhlepény? Hány kutya született?
2013. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Aztán ha már tudatlanul nekiálltál szaporítani,mi a rákra vársz 4 napja?Miért nem hívtál ki már régesrég egy hozzáértő állatorvost?Magától nem gyógyul ám meg!Az időhúzásod miatt rosszabbodhatott az állapota.

El kell keserítselek:távdiagnózist nem tudunk adni,hiába lenne ingyen.

2013. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Állat orvos vezette le a szülést minden nap járok vele orvoshoz a tévhitet szeretném elosztani.Mint írtam tanácsot kértem nem lekezelést.Ha csak fikázni tudtok akkor inkább ne írjatok.Nem az okoskodásra vagyok kíváncsi.
2013. júl. 14. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

De ha minden egyes nap találkozol az állatorvossal, akkor miért nem tőle kérsz rendes, szakmai tanácsot?

Mi csak be tudunk írni valamit, ami aztán vagy jó, vagy nem. Nem hiába írtam én sem az első választ, így távolról nem lehet meggyógyítani. A válaszolók egyike előtt sincs ott a kutya, egyikünk sem vizsgálta meg, semmit sem tudunk az előzményekről és a kórtörténetéről.

2013. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!