Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tartalmazzon a kutya...

Mit tartalmazzon a kutya "elsősegély csomagja" (gyógyszeres, egészségügyi doboza)?

Figyelt kérdés
Nem arra készülök természetesen, hogy ha nagy gond van, házilag kezelgessem a kutyát, de néhány dolognak szerintem feltétlenül kell a gazdinál lennie (pl. steril gézlap, steril kötözőpólya, Betadine, kullancskiszedő kanál,széntabletta, stb.). Ti mit gondoltok, ezek mik? Nálatok otthon milyen gyógyszerek, egészségügyi dolgok vannak mindig?

2013. júl. 13. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
juifalat
2013. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D nem erre gondoltam
2013. júl. 13. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sosem volt semmi extra csak a kutyának. Ugye kötözőpólya és betadin magunk miatt is van otthon, amúgy meg nem kezelgetném a kutyát akármi is van. Oké, egy nagyon erős vérzést megpróbálnék bekötni, hogy eljussunk az orvosig élve, de mást nem.
2013. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg jutifalat, és teniszlabda, rongy, fa aktuális delikvenstől függően. Mással nem tudsz mit kezdeni, irány a doki.
2013. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem próbálnám meggyógyítani otthon minden esetben, de jobb felkészültnek lenni, és azért mindenhez orvos sem kell... bár, jobb félni, mint megijedni, és inkább feleslegesen elmenni a dokihoz:)
2013. júl. 13. 19:58
 6/13 anonim ***** válasza:
+ kék lukács krém,
2013. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A többihez a normál csomagban a helye. Még fésű is legyen. :)
2013. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, túl gyorsan küldtem el a hsz-t. Most néztem, van még egy jódos oldat üvegcsém is a kutyás dobozban, viszont nincs széntablettám.
2013. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk előfordult már, hogy itthon kellett összevarrni a kutyám hasát, így betadine van itthon, már csak a tű, cérna fertőtlenítésére is (de remélem nem lesz rá szükség mégegyszer). Algopyrin van még itthon, ha esetleg lázasak lennének (ez az egy adható csak nekik, fél szem, max. 1). Egyelőre más nincs itthon nekik, de tervezzük még gézlap, kötözőpólya beszerzését. Vitamin szokott itthon lenni még, illetve Béres csepp, valamint a megmaradt fülcsepp, szteroid (de reméljük ezekre sem lesz már szükség).
2013. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Utolsó, ne is legyen semmi ilyesmire szükség!

2013. júl. 13. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!