Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vásárolhatok fajtiszta...

Hol vásárolhatok fajtiszta pitbullt? Kennelből?

Figyelt kérdés
Rég óta szeretnék egy ilyen kutyát.

2013. júl. 14. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Majd megbánod...
2013. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatiszta, nem fajtiszta, és igen tenyésztőtől vedd.
2013. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tenyésztőtől, kennelből?
2013. júl. 14. 15:40
 4/10 A kérdező kommentje:
szomszédomnak van egy és olyan mintha az enyém lenne mindig dolgozik és én foglalkozok vele.. tudom milyenek, de nevelés kérdése..
2013. júl. 14. 15:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tenyészetből, kennelből ugyan az :-)

Csak ne szaporítótól valami olcsó feltehetőleg beteg kölyköt.

2013. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem, de mind 1 hol veszem, első utam az eladótól, az állatorvoshoz lesz megvizsgáltatom.. tudom nem lát bele, de azért több mint a semmi.
2013. júl. 14. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem mindegy hol veszed. A tenyésztő az akinek kennel neve van. Szűrésekkel, tenyésztési engedéjel rendelekzik. A kutyáit tudás alapján pároztatja, vagyis tudja melyík kan és szuka a legjobb párosítás ahhoz hogy a lehető leszeb, egészséges, kiemelkedő génekkel rendelkező kölykölykök legyenek. Tenyésztői garanciát válal a fajta betegségekre, és segít ha bármi gondod van. Figyelemmel kiséri a tőle származó kölykök sorsát, viszont nem adja őket bárkinek.

A szaporító pedig az akinak van egy szukája aki úgy néz ki mintha pitbull lenn de többnyire még csak tkja sincs, és összeengedi egy kannal ami akár a sajátja is lehet, de nem biztos, többnyire ennek sincs tkja. Nem tudja hogy beteg-e bármelyík kutya mert nincsennek szürve, és azt sem tudja hogy a két kutya genetikailag stimmel-e egymással vagy sem. Aztán lesznek valamilyen kicsik, az isten sem tudja milyenek, pitek-e vagy sem, egészségesek-e vagy sem. Többnyire expreszen és hasonló helyeken hirdet, olcsón adja a kutyát és nem érdekli hova kerűl a kölyök és mi lesz vele.

2013. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem is megéri többet fizetni és normális fajta tiszta kutyát venni, mint egy ki tudja milyet... itt ahol lakom, sokmindenki hangoztatja hogy ilyen meg olyan pitbullja van, de semmit nem értenek hozzá.. bár akiről mesélek, a szomszéd pitről, az Debrecenből lett hozva tigrismintás gyönyörű kutya egyszer belevertem a fejébe, de szerintem azt hitte játszok :DDDDDDD csak lihegett tovább meg rátehénkedett a kezemre.. emlékszem voltak agresszív fellépései idegenekkel szemben, de a gazdija ezt is nekem köszönheti hogy ez elmúlt.. fura, de ha én ráuszítanám a saját gazdájára, simán letámadná xDDD
2013. júl. 14. 19:36
 9/10 Imola Ágnes ***** válasza:
76%
Kedves első, majd megbánod válasszal...vagy soha nem volt pitt bullod, vagy fogalmad sincs mit jelent egy kutya.....
2013. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első: miért bánná meg? Ismered a fajtát? Van neked is ? Talán megbántad? Érdekelne miért gondolod igy.. mert ha nem ismered őket csak SZÓ BESZÉDEK alapján ítéled el a kutyát akkor szégyeld magad. A pitek olyanok mint a kis cicák bújnak és folyamatossan a gazdi nyomába van!! A pitek a rossz hírüket az embereknek köszönhetik!!!
2013. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!