Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan oldalt, ahol nem...

Tudtok olyan oldalt, ahol nem eladó kutyák vannak, hanem le van írva, hogy kb. mennyibe kerül egy adott fajta? Úgy értem, hogy kb. mi a reális ára pl. : egy beagle-nek és nem hirdetés kell, hogy ár megegyezés szerint!

Figyelt kérdés
Tudom gazditól függ, de vmi minimum-maximum csak van. Nagyon fontos lenne, mert ez is egy döntő szempontja annak, hogy milyen kutyát szeretnék!:)

2013. júl. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal ilyen oldal nem létezik, de itt szívesen segítünk legjobb tudásunk alapján. Ha kíváncsi vagy egy bizonyos fajta árára, írj ki egy kérdést róla.
2013. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nincs ilyen oldal. Amúgy mi az, hogy reális ár?

Megette a fene, ha neked az ár a kutya fajtájának kiválasztásában a döntő szempont.

2013. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A magyar fajták kivételével minden más fajtatiszta kutya 80-100 ezertől kezdődik plusz egy 30-80 ezret lehet számolni a kezdeti egyéb kiadásokra. Ritkább fajták vagy óriástestűk esetében 200.000 feletti kezdőárra lehet számítani.
2013. júl. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek a másodikkal. Ne ár alapján válassz kutyát, amúgy is kb ugyanannyi minden törzskönyves kutya. Ha nincs pénz:

1, nem kötelező kutyát tartani. Ha nincs pénz a kutya árára, miből fizeteted az orvosi kezeléseket, ha pl valami baja lesz?

2, menhely.

2013. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 1. és a 3. komizónak a normális választ a 2. és 4. emberkével pedig közlöm, hogy semmi köze hozzá, hogy mi alapján választok kutyát, csak szeretném, hogy jó helye legyen nálam és ha túl drága, akkor igen, nem maradna pénz pl. a dokira. Ez a kérdés azért lett kiírva, mert segítségre volt szükségem, nem azért, hogy leszólj, mert esetleg nem a Te szempontjaid fontosak nekem! Köszönöm
2013. júl. 15. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, de remélem tisztában vagy vele, hogy egy kutya tartása nagyon sok költséggel jár, és itt korántsem a kezdeti vételárra gondolok. A flegma majd-én-jobban-tudom stílusod alapján viszont semmilyen kutya nem való a kezedbe, mert az anyagiak mellett elkötelezettség, alázat, és tanulni vágyás is elengedhetetlen a kutyázáshoz. Enélkül csak egy újabb kezelhetetlen kutya fog utcára/menhelyre kerülni a te felelőtlenséged miatt.
2013. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!