Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számotokra van olyan kutyanév,...

Számotokra van olyan kutyanév, amely nagyon nem tetszik, semmiképp sem adnátok a kutyátoknak, esetleg a hideg ráz tőle?

Figyelt kérdés
Itt nem hülye vagy értelmetlen nevekre gondolok,hanem,,használatban lévő"kutyanevekre.Függetlenül attól,hogy nekem tetszik-e az adott név,mindenkit felszavazok,aki nevet ír és ezzel a kérdésre válaszol.Kérlek titeket,ti is eszerint pontozzatok,a nevet íróknak mehet a +!(Esetleg meg is indokolhatjátok,miért nem tetszik az adott név)

2013. júl. 14. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Bolhás, Vacak, Vakarcs
2013. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A Tyson-tól mentsen meg az ég! :D
2013. júl. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Nálam nincs kimondottan taszító név, csak taszító névcsoport.

Utálom, ha egy kutyának nem magyar nevet adnak.

Pl. egy ismerősöm kutyája Wilson, névre hallgat.

2013. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval tudnék egyetérteni, mert ezek a nevek lealacsonyítják a kutyát.

Vacak - mintha csak egy használhatatlan vacak tárgy lenne

Bolhás - megint csak negatív jelentéssel bír, a bolhásról nem egy egészséges, örömtől és erőtől duzzadó kutya jut eszünkbe, hanem tényleg egy szegény szerencsétlen bolhás, vakarózó eb.

2013. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem a Bébike kutyanévtől rázz ki a hideg a barátom kutyáját is így hívják.
2013. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Bodri olyan elcsépelt lett

Ezenkívül az emberi nevek (pl.: Botond WTF?)

2013. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A tucatnevek. Rosszul vagyok a Rexektől, Cézároktól, Buksiktól, Lizáktól, és még sorolhatnám. Mondjuk ez biztos menhelyes ártalom, de amikor már a hatodik Lizát próbálod valahogy úgy átnevezni, hogy meg is maradjon Liza, meg ne is, akkor azt mondod, hogy soha töbé. Zizi kutyám is Liza volt, amikor örökbefogadtam, de átneveztem, még mielőtt hazahoztam... :D
2013. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A tömegneveket én sem kedvelem.

A másik,amitől rosszul vagyok, mikor egy földszintes kiskutyának ilyen Rottweilerhez, meg Dobermannhoz illő nevet adnak. Egyik ismerősömnek a Csivaváját például Dáriónak hívják.. Nekem a Dárióról egy nagy, határozott, erős, esetleg még félelmetes kutya jut eszembe, nem egy kis csivi.. :)

A harmadik dolog mikor valamilyen híres kutyáról lesz elnevezve a kutya.(Rex,Beethoven,Lessie stb) Szomszédom kutyáját Lessie-nek hívják, és mégcsak nem is Skótjuhász, simán csak hosszú a szőre.

Neked, kérdező? :)

2013. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Fifi, Buksi ezt a kèt nevet biztos nem adnàm a kutyàmnak.
2013. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem a Zeusz név készít ki. Ismerek személyesen 6 Zeuszt, ebből 3 rottweiler, 1 német juhász, egy németjuhász,collie mix, és egy "pit".

Valamint engem is idegesítenek a tucat nevek.

Én pl a kutyámnak egy könyv alapján adtam a nevét, mert a könyvben az ő nevét viselő kislány egy nagyon jó, aranyos, gyerek volt, és annyira tetszett a karaktere, hogy az ő nevét adtam a kutyámnak:)

Meg valamiért nem tetszenek az olyan kutyanevek sem, amikben csak egyféle magánhangzó van(Fifi,Lizi,Lara,Cseke) Nem tudom amúgy, hogy miért nem tetszenek ezek az azonos mgh-s nevek, de az biztos, hogy az én kutyámnak sose adnék olyan nevet, amiben csak egy féle az mgh.

2013. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!