Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legjobb barátnőmék jutalomképp...

Legjobb barátnőmék jutalomképp csokit adnak a kutyának, egy hónapban megeszik két-három dobozzal. Nem hiszem hogy ezt szabadna vagy tévedek?

Figyelt kérdés
2 éves német juhász szukájuk van, és ha valami tetszik nekik, vagy le akarják csillapítani, kap egy kocka csokit. Megveszik érte. Ilyen nagyon nagyon finomat, amit ő kap az még nekem is a kedvencem... Sima tejcsoki. Lehet tőle baja? És ha igen akkor hogy tudnám őket lebeszélni róla?

2013. júl. 15. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


nyomtasd ki nekik, szerintem elég meggyőző...

2013. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem éppen a legjobb, csokoládé mérgezést is kaphat. Meg a foguk sem jó azt a kutyák meg nem tudnak fogat mosni. Megemészteniük se könnyű bele is pusztulhatnak.
2013. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Bocs azt akartam írni jogy a foguknak sem jó
2013. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereti a csokit a kutyus akkor van külön kutyáknak való csoki. Én ilyet az OBIban láttam.
2013. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fressiben is lehet kapni kutyacsokit. De az emberi csoki a kutyának méreg.
2013. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyen neki kutyacsokit vagy fehércsokit, mondjuk úgyse jó, mert magyon cukros és rontja a fogait. Valahogy próbáld meg lebeszélni róla.
2013. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NE!!! A legjobb barátnőmnek így halt meg a kutyája! Megevett egy tábla csokit az éjszaka folyamán és reggel holtan találták meg!
2013. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy fehércsokit, vagy semmit!
2013. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!