Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akarnak tápot enni...

Miért nem akarnak tápot enni csak szopni a 6 hetes kölykölykök, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Áztasd be nekik tejbe :)
2013. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vizbe áztatva kapták eddig meg ették, de tegnap óta nem kell nekik.Már több félét is próbáltam.
2013. júl. 15. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig szopás előtt kell adni a tápot.
2013. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tápot adsz nekik? Próbáld ne vízbe, hanem tejpótlóba áztatni. Esetleg meg lehetne nekik próbálni főtt májat, csirkemellet főtt répával és rizzsel adni, esetleg tejpótlóból főzött tejbegrízt.
2013. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
6 hetesen ??? kapható olyan tápszer ( ami főként tejpor ) ami ilyen kicsi kutyáknak való, de vajon miért nem szopnak az anyjukból ezek a kölykök ??
2013. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Állatorvosnak kéne megmutatni az anyát,nincs-e valami baja,pl.nem kevés-e a teje vagy nincs-e emlőgyulladása.Ha már úgyis ott van az orvos,mindjárt a kicsiket is meg tudja nézni.
2013. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiskutyák a tápot nem akarják megenni, vajon mi összefüggésben áll ezzel a ténnyel az, hogy az anyjának kevés a teje? Olvassátok már el a kérdést...
2013. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazad van,rosszul olvastam,bocsánat!

Valaki itt kérdezte,hogy vajon miért nem szopnak az anyjuktól,erre írtam.

2013. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!