Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "fogkrémes" módszer bejöhet...

A "fogkrémes" módszer bejöhet kajafelevés ellen?

Figyelt kérdés

Kutyusom sajnos elég sok mindent feleszik a földről, és sajnos sosem tudom annyira megszidni, hogy igazán komolyan vegye.

A környéken többen említették, hogy úgy szoktatták le róla a kutyájukat, hogy miután felettek valamit, fogkrémet nyomtak a szájába. Nekem nem tűnik valami jó módszernek, de kitudja, hátha. Mi a véleményetek?


2013. júl. 15. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát most lehet le fogtok pontozni,de ahogy egy másik kérdésnél is írtam:

"Hát te beteg vagy,ne is haragudj...

Mi a jó édes marinéninek kellene fogkrémet nyomni a kutya szájába?? Ne találj már ki hülyeségeket. Ne kínozd azt a kutyát. Mellesleg nem a kajafelevésről fog leszokni,hanem tőled fog félni,mert nem fogja érteni,hogy mit csinálsz és miért csinálod...

Komolyan mondom,az állattartáshoz is külön engedélyt kellene szerezni lassan..."


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4617478-a-fog..

2013. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

11-es vagyok


"Ja,és a kutya majd lenyeli a sok fogkrémet, a fogkrém meg majd megb*ssza a gyomrát és csodálkozik a sok h*lye,hogy beteg a kutya. -.-"

Egyél már egy kis fogkrémet,meglátjuk hogy érzed utána magad... -.-""

Még ezt is hozzátenném

2013. júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak tájékoztatásul közlöm, hogy a módszer bevált. Két napig ment neki a fogkrém, azóta nem kellett. Azért még mindig bepróbálkozik, de már egy szóval le tudom tiltani. Még koránt sem tökéletes, de hatalmas a fejlődés, eddig semmilyen módszerrel nem tudtam ezt elérni. És a gyomrának sem lett semmi baja.
2013. júl. 29. 19:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez már nevetséges... engem is érdekelt a a dolog, megkérdeztem és ezért lettem lepontozva???? :O Normálisak vagytok vagy csak szőkék?! Ennyi rosszindulatú embert egy helyen... grat.

A kérdezőnek meg köszi hogy leírtad mi volt, majd én is kipróbálom. :D

2013. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak egyszer szóltam rá amikor láttam, hogy fel akar enni valamit, ami sosem elég. Többször nem szóltam, hanem odalopóztam, hogy ne fusson el, megfogtam, és nyomtam is a fogkrémet. Közben persze meg is szidtam.
2013. júl. 30. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!