Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? A kutyámnak a...

Mit csináljak? A kutyámnak a farkáról le jött félig a szőr

Figyelt kérdés
Elvittük már állat orvoshoz is, de az aszt mondta hogy semmi sincs vele. Aztán elvittük egy másikhoz, az azt mondja hogy le kell vágni a farkát. Nagyon meg ijedtem. De nem ő rágta le magának, és fáj neki mert nyalogatja. Mit csináljunk? Már 1 éves. Így is levágjuk a farkát?

2013. júl. 16. 03:15
 1/7 Titkos Málna válasza:

Úristen, Milyen fajta? Nem hinném, hogy az lenne a legjobb választás ha levágnátok, utána kéne nézni, hogy mi okozza lehet, hogy ekcéma vagy valamilyen bőrbetegség vagy belsőleg valamilyen féreg.

Azt ajánlom, hogy kérdezz meg még egy orvost, hogy mi lehet a kutyussal...De attól hogy nincs a szőr a farka egy részén még nem kéne a farkába kerülnie...

2013. júl. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
staffordshire, lablador, dalmata (és még vagy ezer kutya fajtának a keveréke) Lehet hogy beverte valahova, vagy ledörzsölte? Az egyik állatorvosnál kapott szurit, de semmi nem változott.
2013. júl. 16. 03:36
 3/7 Titkos Málna válasza:
Mit mondtam, kérdezzétek meg egy orvostól még az lesz a legbiztosabb. Túl elhamarkodott lenne levágatni már... Azok közül is lehet amiket te felsoroltál lehetőségek, kinti kutyus? mert akkor lehet valahová beakadt, de bent is lehetséges...
2013. júl. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen kinti. Ahoz túl nagy, hogy bent legyen.
2013. júl. 16. 03:45
 5/7 Titkos Málna válasza:
írtam privit.:)
2013. júl. 16. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké meg kérdezzük. Köszönöm hogy segítesz. :)
2013. júl. 16. 03:53
 7/7 Titkos Málna válasza:
Igazán nincs mit.:)
2013. júl. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!