Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Pedigree...

Mi a véleményetek a Pedigree Denta Stix-ről? Tényleg olyan hasznos a kutyák fogának?

Figyelt kérdés
A(magyarországon forgalmazott)Pedigree-ről nem sok pozitívat hallottam,ezért merült fel bennem a kérdés-állítólag külföldön elég jó tápnak számít,más az összetétele.Ti hogyan látjátok,esetleg hosszabb távú tapasztalatotok van vele?Az én kutyáim imádják,de nem rendszeresen kapnak,néha csak nasiként,kaja után,ezért érdeklődöm.

#Pedigree #denta
2013. júl. 16. 08:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém (pedig kistestű) pár harapással befalta, kétlem, hogy ez segített volna a fogai tisztításában -.-
2013. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
az enyém nem szereti.
2013. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem az, tele van színezékkel, ízfokozóval. Kb olyan, mint a mekis kaja. Finomnak finom, de baromi egészségtelen, persze a reklámokban nem mondhatják azt, hogy egy halom színes-szagos szemét..
2013. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem jó termék. Inkább nyers csontos húst használok fogtisztításra.
2013. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém egyszer kapott, de megszagolta és nem kellet neki, nem eszi meg. Nem veszek neki azóta sem, felesleges és drága.

De ha a tieid megeszik, és néha kapnak egyet, szerintem az még nem fog nekik ártani. Nyilván nem naponta rágcsálnak el egy zacskóval.

2013. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém is percek alatt bedarálja, szintén kistestű. Nasinak jó, fogkefének marhára nem. Fogtisztítónak főtt disznó- vagy marhalábszárcsont a nyerő.


Azt, hogy külföldön mennyire jó a Pedigree, nem tudom, de a Magyarországon kapható az kutyafüle. De hát volt már ilyenre példa, hogy egy, a Fressnapfban kapható márkának volt csak bizonyos forgalmazóknál kapható prémium variációja is, ugyanazzal a névvel, ugyanazzal a csomagolással.

2013. júl. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Persze,az enyémek sem küzdenek vele annyit,mint pl egy marhalábszárcsonttal...Azt viszont nem tudtam,hogy ez is tele van méreggel meg ízfokozóval :/ Mondjuk amilyen illata van,nem csodálom...
2013. júl. 16. 08:45
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Az enyém fosik tőle.
2013. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Az én 4 éves beaglem is szereti,de egy évbe párszor kap csak.:)
2013. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Maxitabi ***** válasza:
84%

Ez a márka külföldön sem jobb.. A legtöbb külföldi kutyás fórumon ugyan az a véleményük, mint nekünk itthon..-vagyis nem pozitív.

Ráadásul a denta stix összetétele: gabona,növényi melléktermékek(?), ásványi anyagok, hús és állati adalékanyagok (?) -plusz színezéket és tartósítószert is tartalmaz!!

Nagyon homályos összetétel!!

Helyette nyers marhacsontot, szárított marha-,nyúl-,struccrészeket adhatsz a kutyának,az valóban tisztítja a fogakat és még sokáig el is foglalja magát vele. Szárított disznófül ne,mert az nagyon zsíros.

2013. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!