Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A whippetnek mennyire hullik...

A whippetnek mennyire hullik a szőre?

Figyelt kérdés

Most egy yorkshire terrierem van, és ennek a fajtának szinte egyáltalán nem hullik. De a másik szívem csücske a whippet, szeretnék egy ilyen kutyát 1-2 éven belül.

Viszont édesanyám elég nehezen viselné a kutyaszőrt a lakásban, szóval ezért érdekelne a dolog :)



2013. júl. 16. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon. Vedlési időszakban természetesen.
2013. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
26%
A whippet rövidszőrű kutya, úgyhogy "nagyon" tuti hogy nem. :-D De ha biztosra akarsz menni, kérdezz meg egy állatorvost...Vagy írj egy whippetes fórumra.
2013. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem???? Láttál már rövid szőrű kutyát vedlés közben? Konkrétan ömlik belőlük a szőr.
2013. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
Vizslám van, úgyhogy asszem igen. :-) Szerintem ha egy rövid szőrű kutyának nagyon hullik a szőre bármikor, akkor nem árt elvinni az állatorvoshoz, mert ott valami nem stimmel.
2013. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 rövidszőrűm van, semmi bajuk, vedlésnél mégis ömlik belőlük a szőr..
2013. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
minden rövid szőrű kutyának hullik a szőre és nem kicsit!
2013. júl. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom milyen vizslád van, de vedlésnél belőlük is ömlik a szőr...
2013. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem "szőrehullató" kutyám van és sokáig én is azt gondoltam, hogy minél hosszabb szőr annál több. no ez talán nem egészen így van.


Rövid szőrű kutyáknál látom, hogy sokkal jobban hullik.

2014. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!