Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szeretnék, van egy 7...

Kutyát szeretnék, van egy 7 éves macskám, milyen fajtát válasszak?

Figyelt kérdés
Azért vagyok bizonytalan a fajtával kapcsolatban, mert volt német juhászunk aki a cicámmal nevelkedett, kiskorában nem nagyon törődött a cicuval, de felnőttként féltékeny lett és bár sosem bántotta, azért az udvarból elkergette. Golden retriever, ír szetter, francia bulldog? Róluk mit gondoltok? Más ötletek? Egyáltalán van kutya-macska barátság? Saját tapasztalatok?

2013. júl. 16. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Mi a tizenéves macskáinkhoz vettünk egy kutyát, még kölyökkutya volt, de egyből kergette, ugatta, bántotta a macskákat! Ennek már 2 éve, és a mai napig nem tudtak megbékélni egymással. Egyik macskám kiköltözött az utcára, a másik szívósabb, nem hagyja magát. Én azt tanácsolom, hogy egy kisebb testű kutyát vegyél, ha nem akarod a cicát elvadítani!
2013. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

5 éves volt a cicám amikor egy staffordshire terrier kölyök került a családba

elvoltak mint a "rossz" testvérek:) néha a legnagyobb békében aludtak szinkronban vagy játszottak néha a kutya piszkálta a macskát néha fordítva de a lényeg hogy sosem bántotta őt

2013. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Igazából szerintem szinte mindegy milyen fajtát választasz, csak első perctől úgy kell nevelni, hogy tisztelje a macskát. Azt, hogy a macska mennyire szokná meg, nem tudom megmondani :) A macsokhoz nem értek annyira.
2013. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ír szetterünk van. Nagyon aranyos. Pont ma történt, hogy a szomszédban megjelent egy hatalmas macsek. Egy ideig figyelte a kutyám, de a végén ráse morgott hanem elment szunyókálni :) Ha az ír szetter mellett döntesz, akkor írj tudok ajánlani egy kennelt. Onan hoztuk az én kutyámat is. Pont most tervezett az E alom. Szóval csak írj, ha érdekel! :)
2013. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) a golden retriever mellett döntöttem, elképesztően édes kutya. A cicám egyenlőre tart tőle, de szerintem rendben lesz. :)
2013. júl. 18. 10:11
 6/10 anonim ***** válasza:
2 napja kérdezted, hogy milyen fajta legyen és ma már ott van a kutya? az igen.
2013. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem két napja jutott eszembe, hogy kutyát szeretnék
2013. júl. 19. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
én sem ezt írtam.
2013. júl. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a szomszédunk goldija együtt alszik a macskájukkal, meg délután is együtt pihennek összebújva.
2013. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az egyik macskánk 8 éves volt a másik 3, amikor megvettük a 10 hetes francia bulldogunkat. A kutya tisztes távolságról ugatta a macskákat egy pár napig, mondjuk nem egész nap. Utána nem volt semmi, mondjuk mindkét macsak háromszor nagyobb volt nála. A kandúrnak egyszer meg akarta mutatni, milyen félelmetes, kapott a kutya egy nyaklevest (persze behúzott körmöst) utána többet már nem bizonygatta. Nagyon jól kijön a macskákkal. Ha bejönnek a portyázásról, odamegy hozzájuk, végigszagolgatja őket. Szeretik a macskák, ha odamegy hozzájuk, ilyenkor lehejtják e fejüket és a kutya a fejtetőjére nyomja az orrát és beleszuszog. Ezt imádják.
2015. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!