Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy a kutyám a...

Az normális hogy a kutyám a saját ürülékét eszi meg?

Figyelt kérdés
KAP RENDESEN ENNIVALÓT!
2013. júl. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mivel eteted a kutyádat? ugyanis ha olyan táppal ami teli van színezékkel meg mindenféle ízfokozóval stb. az csak átszalad a kutyán és a sok mesterséges cucctól ugyanolyan illata és talán íze is van a kutya számára így ugyanolyan kajaként szolgál számára. a másik hogy nem megfelelő a táplálék, tehát valamilyen vitamin hiányzik. a harmadik pedig hogy egyszerűen ilyen undi kis szokása van.


ha úgy vesszük szerintem nem normális. az enyém megfelelően van táplálva és a kaksija iránt még soha az életben nem érdeklődött étel gyanánt.

2013. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, másodiknak igaza van. Én is úgy "örököltem" a kutyámat, hogy figyeljek rá, mert mindig kukázik, meg megeszi az ürülékét, csakhogy az illető kb moslékkal etette szegényt (olcsó táp+házikoszt maradék kombó) nálunk az elejétől prémium tápott kapott, de szerintem akkor sem lenne hajlandó megenni a kaksiját, ha ráparancsolnék.
2013. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sippara ***** válasza:
76%
Két oka lehet: ahogy már előttem írták, túlszínezett, túlízfokozózott táp, VAGY kikapott a tojásért, és most eltűnteti a nyomokat, mielőtt bárki leszúrhatná érte.
2013. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet,hogy a táp az oka de nem feltétlenül...Néhány kutyának vannak beteges szokásai,a miénk is ezt csinálta egy ideig,pedig tényleg rendesen etettük,normális táppal,egy idő után le is szokott róla.Ha észreveszitek,hogy ezt csinálja csak szóljatok rá...Többször.Kitartás kell hozzá az biztos:)Vagy ha a táp az oka változtass az étrenden:)
2013. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!